Rampage Deluxe 7.1 kulaklık alınır mı?

Bütçe
990

aeakdumann

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni ekipman arayisindayim. Bu nedenle kablosuz ve kablolu kullanabilecegim, kablosuzken de kabloluyken de CS:GO Valorant gibi FPS tarzi oyunlarda ses kasmami saglayabilecek 7.1 bir kulaklık ariyordum. Sans eseri bu tarz bir ürün buldum dedigim her kritere uyuyor. Bu cihaz hakkinda hem olumlu hem olumsuz yorumlar var. Benim merak ettigim bu ürün dedigim kablolu veya kablosuz kullanimda ses kasmayi saglar mi? Oyun haricinde Bluetooth seklinde kullanacagim zaten de ses kasabilir miyim oyunlarda kablolu veya kablosuz. Oyunlarda kablolu kullanacağım ses kasmada sorun yaşarmıyım ?

Son düzenleme:
Kulaklık Bluetooth olduğu için oyun oynama esnasında bluetooth gecikme yaratacaktır. O nedenle oyun oynarken kabloyla, gündelik kullanımda da bluetooth ile kullanabilirsin. Bütçeni biraz arttırabilirsen direkt 2.4Ghz usb alıcılı kablosuz modellere yönelebilirsin. O zaman oyun oynarken de kablosuz kullanman sorun yaratmayacaktır.

Kulaklık Bluetooth olduğu için oyun oynama esnasında bluetooth gecikme yaratacaktır. O nedenle oyun oynarken kabloyla, gündelik kullanımda da bluetooth ile kullanabilirsin. Bütçeni biraz arttırabilirsen direkt 2.4Ghz usb alıcılı kablosuz modellere yönelebilirsin. O zaman oyun oynarken de kablosuz kullanman sorun yaratmayacaktır.
Bütçemi arttıramam fakat dediğin gibi bilgisayara kablolu ile bağlıyken ses kasmada sorun yaşamam değilmi ? Oyunların tamamında kablolu kullanacağım

Bence kablosuz konusuna çok fazla takılma. USB kablo bağlantısıyla ses kasarsın tabii ki. Geçen şu kulaklığı keşfettim ve bendeki bozulunca direkt bunu alacağım. Sana da tavsiye ederim.

İncelemeleri de çok olumlu.

Bence kablosuz konusuna çok fazla takılma. USB kablo bağlantısıyla ses kasarsın tabii ki. Geçen şu kulaklığı keşfettim ve bendeki bozulunca direkt bunu alacağım. Sana da tavsiye ederim.

İncelemeleri de çok olumlu.

Kablosuz olması uzaktan rahat film dizi izleyebilmek gibi. Tek çekincem Valorant CS gibi oyunlarda ses kasamamak olurdu kablolu veya kablosuz bundan çok çekiniyordum ses kasılıyor mu kasılmıyor mu diye ondan sordum bende.

Sisteminde bluetooth alıcısı varsa uygun fiyatlı kulak içi bluetooth bir kulaklık bile işini görür. Hatta belki vardır Bluetooth kulaklığın hali hazırda. Onu PC'ye bağlarsın. Aynı benim gibi. DC'de muhabbet ederken harici mikrofonum olduğu için mesela oyuncu kulaklığım boğmasın diye bluetooth kulaklık kullanıyorum. Mis gibi.

Sisteminde bluetooth alıcısı varsa uygun fiyatlı kulak içi bluetooth bir kulaklık bile işini görür. Hatta belki vardır Bluetooth kulaklığın hali hazırda. Onu PC'ye bağlarsın. Aynı benim gibi. DC'de muhabbet ederken harici mikrofonum olduğu için mesela oyuncu kulaklığım boğmasın diye bluetooth kulaklık kullanıyorum. Mis gibi.
Anladım. Dediğin gibi ses kasmada problem yaşamam yani teşekkür ederim .

Yaşamazsın. 7.1 ses kartı bulunuyor kulaklığın içerisinde. Yazılım gerekli mi bilmiyorum ama yazılımını da kurarsın sen yine de. Bazı kulaklıklarda 7.1 aktif olması için yazılımını da yüklemek gerekiyormuş.

Yaşamazsın. 7.1 ses kartı bulunuyor kulaklığın içerisinde. Yazılım gerekli mi bilmiyorum ama yazılımını da kurarsın sen yine de. Bazı kulaklıklarda 7.1 aktif olması için yazılımını da yüklemek gerekiyormuş.
Yazılımı mevcut 7.1 Açıp kapatabiliyoruz . Ürün hakkında sanırım sende bilgi sahibisin

Geri
Yukarı