Rampage deneyimlerim

• Konuyu başlatan iceffy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 822
Arkadaşlar, bu markalara yönelen insanlar çok kaliteli olduğu için, düşük fiyatlara isteklerini karşıladıkları için alıyorlar. Herkes biliyor Rampage'nin kulaklıklarının Logitech Corsair Steelseries kadar kaliteli olmadığını. Ama fiyatına göre iyi işler çıkartıyorlar. Tamam bazı modelleri sorun çıkartıyor ama bu kullanıma ne kadar etkili önemli olan bu.
ya evet ondan bahsediyorum ben sabahtan beri zaten yoksa bende bilirim bi fareye 600 tl vermesini

Rampage'in 4-5 adet ürününü kullanmıştım. Tam olarak sayı hatırlamıyorum ama klavye, mouse ve headset kullanmıştım. Hepsi beni memnun etmişti. Hiçbir sıkıntı da yaşamamıştım. Klavye, mouse, headset konusunda gerçekten iyi işler çıkardığı oluyor. Hala 7-8 aylık bir kulaklığını kullanıyorum ve çok memnunum. Bazıları kulaklığın deri kısımlarının soyulduğundan falan şikayetçiydi. Fakat ben hiç öyle bir şeyle karşılaşmadım. Hala hiçbir sorunu bulunmuyor.

Ekipman konusunda güzel işler çıkarsa da sistem bileşenleri konusunda pek iyi işler çıkardığı söylenemez. Özellikle PSU konusunda kalitesizliğin dibine vuran bir firma. Kalitesiz, kısa ömürlü, korumaları eksik, sertifikası var diye göz boyayarak PSU üreten bir firmanın aslında pek kaliteli olduğunu söyleyemem.

Bir ürünün sizi memnun etmesi, sizde sorunsuz çalışması ürünün kalitesini hiçbir şekilde etkilemiyor.
Ne kadar memnun olsanız bile düşük kalite bir ürün kullandığınız gerçeğini değiştiremezsiniz.
Ben 3.5 yıldır Everest markalı PSU kullanıyorum da öneremem. Sorun çıktı mı? Hayır. Kaç kez elektrik kesildi hala bir sorun yok. Her gün dua ediyorum bozulmasın diye galiba işe yarıyor. Gerçi 500-450 W'lık bir sistemde 600W'lık kullanıyorum. Belki o yüzdendir.

Bende Hydra R7 Mekanik Klavyesi var ben çok memnunum bir problemini görmedim ama kablosu çok çabuk aşınmaya başladı tek problemim o.

Rampage klavyeleri düşük bütçen yoksa almamalısın. Switchler büyük ihtimalle kalitesizdir. Gerçi mutluysan sorun yok.

Valla Blue Switch ama kime göre neye göre kalitesiz olduğunu çözemedim. Gidip Corsaire 1000 TL bayılma şansım yoktu o zamanlarda 500 TL gibi bir fiyata almıştım hiç problemim yok. Tavsiye de ederim.

Keşke yerli ve kaliteli bir markamız olsa artık. Gerek anakart üretimi, gerek ekipman üretiminde.

Geri
Yukarı