Rampage Drop Plus 7.1 alınır mı?

Şu an Hepsiburada'da 377 ₺ olarak satılan Rampage Drop Plus oyuncu kulaklığını almak istiyorum. Mikrofonu ve ses kalitesi araştırdım kadarıyla gayet iyi. Kullanıcı yorumları ve kullanıp video paylaşan arkadaşları izlediğim kadarıyla alınır gibi duruyor. Acaba bu kulaklığı kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Bu fiyata bu ürün değer mi? Bir de Discord'tan sesli sohbete katıldığımızda, arkaplanda müzik, oyun vs. gibi sesler karşı tarafa gidiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çöplüğün içinde bazen işinize yarayabilecek orta düzeyde gideri olan bir ürün bulursunuz ya, işte bu kulaklık tam da o ürün. Kuzenim bu kulaklığa sahip, 1 gün boyunca deneyimleme şansım oldu ve ben beğenmedim. Sizlerin görüşleri farklı olabilir.

Kullanıyorum. Baş ağrıtmıyor kulak acıtmıyor ve terletmiyor. Bass, tiz ve ses kalitesi gerçekten iyi. Tabii ASUS Xonar U3 ses kartımında faydası var bu kaliteye.

240 TL'ye 4 aylık çok az kullanılmış, kutulu, faturalı, garantili olarak ikinci el aldım kulaklık standı ile birlikte.
400 tl ye değecek bir kulaklık mı?

Kulaklık rahat mı hocam? Kulakları tamamen kaplıyor mu? Bir de neden drop plus tercih etmediniz? Ben çok kararsız kaldım.
Kulaklık rahat uzun kullanımda ağrıtmıyor. Şuana kadar hiç terletmedi. Rampage çok güvenilir olmadığı için drop plus almadım. Bende çok araştırmıştım.

Geri
Yukarı