Rampage RM-K60 Drop Plus vs Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset

"Rampage RM-K60 drop Plus" modelini kullanıyorum ama maalesef tavsiye edebileceğim bir model değil kulaklığın typc-e girişi tam oturmuyor oynuyor program bazen görüyor bazen görmüyor kulaklığı ve dip ses sorunum var.

Bütçenizi arttırabiliyorsanız daha iyi bir kulaklığa geçiş yapmanızı öneririm. Ben iade etmeyi planlıyorum.

"Rampage RM-K60 drop Plus" modelini kullanıyorum ama maalesef tavsiye edebileceğim bir model değil kulaklığın typc-e girişi tam oturmuyor oynuyor program bazen görüyor bazen görmüyor kulaklığı ve dip ses sorunum var.

Bütçenizi arttırabiliyorsanız daha iyi bir kulaklığa geçiş yapmanızı öneririm. Ben iade etmeyi planlıyorum.

O halde değişim yapın üründe arıza vardır arkadaşım kullanıyor çok beğendiğini ve kaliteli olduğunu söyledi ve kullananlarda öyle.

Valla bugün geldi bana da drop Plus müzik keyfi çok süper mikrofon gayet süper ve dış sesleri falan Discord'ta yansıtmıyor PUBG'de sesler cok iyi Warzone'da öle ama gel gelelim CS:GO'da silah sesleri aşırı yankı yapıyor ve ayak sesleri az ne bilim çok iyi ses kasamadım CS:GO'da bir acayip geldi daha önce böyle kulaklıkta kullanmadım streo 150 100 TL'lik kulaklık vardı CS:GO'da iyi ses kasıyordum diger oyunlarda kasamıyordum bunda da tam tersi CS:GO'da kasamıyorum diger oyunlarda kasıyorum müzik mikforon keyfi ayrı bir zevk aşırı güzel basslar falan

bende de dip ses sorunu var 3d yi açtığım zaman arkadan ssssss diye çok rahatsız etmiyor ama ses geldiğini anlaşılıyor müzik vs açtığımda hissediyorum müzik veya oyunda olmayınca ssss sesleri gelmiyor sorun ne olabilir

Bende de dip ses sorunu var 3D'yi açtığım zaman arkadan ssssss diye çok rahatsız etmiyor ama ses geldiğini anlaşılıyor müzik vs açtığımda hissediyorum müzik veya oyunda olmayınca ssss sesleri gelmiyor sorun ne olabilir?

Vallah bilmiyorumda ben ürünü hiç beğenmedim seste kasılmıyor ürün ciddi anlamda sorunlu ve 350 TL degerinde yazık oluyor paraya sadece müzik için çok iyi diyebilirim aşırı iyi ama diger konularda tırt abi

Valla bugün geldi bana da drop Plus müzik keyfi çok süper mikrofon gayet süper ve dış sesleri falan Discord'ta yansıtmıyor PUBG'de sesler cok iyi Warzone'da öle ama gel gelelim CS:GO'da silah sesleri aşırı yankı yapıyor ve ayak sesleri az ne bilim çok iyi ses kasamadım CS:GO'da bir acayip geldi daha önce böyle kulaklıkta kullanmadım streo 150 100 TL'lik kulaklık vardı CS:GO'da iyi ses kasıyordum diger oyunlarda kasamıyordum bunda da tam tersi CS:GO'da kasamıyorum diger oyunlarda kasıyorum müzik mikforon keyfi ayrı bir zevk aşırı güzel basslar falan
Warzone ses ayarlarından silah sesini kisabiliyoruz.sesi rahat biçimde açabilirsiniz ozaman.ayak sesleri bile net duyulabiliyor.

Geri
Yukarı