Rampage Drop Plus incelemesi

Merhaba arkadaşlar. Geçen günlerde Gamepower kulaklık alacaktım fakat drop Plus önerdikleri için drop Plus aldım ve bugünkü deneyimlerimi söz verdiğim üzere sizinle paylaşmak isterim.

Önemli not: Ben memnun kaldıysam siz de memnun kalacaksınız ya da ben memnun değilsem siz de memnun değilsiniz anlamına gelmez, ben sadece bana gelen ürünün değerlendirmesini yapacağım.

Artıları.

Aşırı derecede rahat.
Mikrofon takılıp çıkarılabiliyor.
Kenardaki RGB ne çok aşırı ne de çok sönük tam kıvamında.
Titreşimi mükemmel.
Ses sistemine diyecek söz yok gerek oyun gerek müzik kullanabilirsiniz.
Mikrofon kaliteli geldi bana.

Eksileri.

Yazılımı daha da geliştirilmeli.
Ben ne kadar kullanmayı bilsem de kullanım kılavuzu yetersiz.
Benim kafama olsa da biraz daha büyük olmalı.

Benim değerlendirmelerim bunlar inşallah sıkıntı yaşamam. Almaya karar verirseniz umarım siz de sıkıntı yaşamazsınız. Yorumlarınızı beklemekteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage markasına ısınamıyorum fakat bu model ideal gibi görünüyor demek istedim.
Isınmaya da gerek yok. Ben de Corsair'a ısınamıyorum mesela. :) Rampage mi Corsair mı deseler Rampage derim şahsen.

Kişisel düşünce.

Isınmaya da gerek yok. Ben de Corsair'a ısınamıyorum mesela. :) Rampage mi Corsair mı deseler Rampage derim şahsen.

Kişisel düşünce.
Bende de marka takıntısı var galiba. Tabii insana göre değişiyor. Acilen şu hastalığı bırakmam gerekiyor. Ben de Steelseries'in en kötüsü olsun, SteelSeries olsun diyorum.

Isınmaya da gerek yok. Ben de Corsair'a ısınamıyorum mesela. :) rampage mi Corsair mı deseler Rampage derim şahsen.

Kişisel düşünce.

Aynen, mesela Razer Kraken X'i olacağına veya SteelSeries'in Artics 1'i olacağına Rampage ama güzel olsun. Dip ses olmasaydı mükemmel bir kulaklıktı Rampage Drop Plus, keşke sağlam bir kutuda gönderselerdi hiç iade gereği duymazdım.

Yakında satın almayı planlıyordum ama eski Rampage kulaklığım 6 sene oldu ve hala bozulmuyor. 180 TL'ye almıştım şimdi uçmuş fiyatlar. Modeli SN-RW1 ses kalitesi, konforu ve özellikleri efsaneydi 1000 TL'lik kulaklık ayarındaydı. 2 sene garantiyle birlikte götürsün diye aldım. Garantiye falan bile gitmedi inandırıcı gelmeyebilir ama ciddiyim her gün kullanıyorum 6 sene oldu ve hala sorunsuz çalışıyor bozulsada Drop Plus'a geçsem diyorum artık. Cidden bazen Rampage'in ucuz ürünleri kötü oluyor ama araştırılırsa bazı modelleri rakiplerinin yarı fiyatına daha dayanıklı ve daha kaliteli oluyor. Marka takıntısı olmamak lazım.

Yakında satın almayı planlıyordum ama eski Rampage kulaklığım 6 sene oldu ve hala bozulmuyor. 180 Tl'ye almıştım şimdi uçmuş fiyatlar. Modeli SN-RW1 ses kalitesi, konforu ve özellikleri efsaneydi 1000 TL'lik kulaklık ayarındaydı. 2 sene garantiyle birlikte götürsün diye aldım. Garantiye falan bile gitmedi inandırıcı gelmeyebilir ama ciddiyim her gün kullanıyorum 6 sene oldu ve hala sorunsuz çalışıyor bozulsada drop Plus'a geçsem diyorum artık. Cidden bazen Rampage'in ucuz ürünleri kötü oluyor ama araştırılırsa bazı modelleri rakiplerinin yarı fiyatına daha dayanıklı ve daha kaliteli oluyor. Marka takıntısı olmamak lazım.

SN-RW1'den geçersen eğer kafa bandını gerçekten özleyeceksin, drop Plus'un öyle bir eksisi var.

Geri
Yukarı