Rampage Drop Plus ön inceleme

Ürün yarım saat önce elime ulaştı, ilk 30 dakikasında çok güzel deneyim verdi fiyatına göre.
Öncelikle Sürat Kargo ile geldiği için mi bilmiyorum ama kutusundaki şeffaf plastik yer kırık geldi.
Type-C to type-a kablosu ile bağladım. Müzik açtığımda ses güzel geliyordu. Onun dışında pedleri çok rahat ve kulağımı tamamen kaplıyor. Mikrofonu çok güzel sesimi adeta ayna gibi alıyor, fakat Audacity üzerinden ses alındığında ses çok kötü ve boğuk geliyor, Audacity dışında sorun yaşamadım mikrofon için. Bass seviyesi mükemmel, ışığını kapatmaya hiç gerek duymadım çok loş bir ışık veriyor, James Donkey 711 kadar göz ağrıtıcı ışık vermiyor. Artics 3 ile karşılaştıracak olursak ses seviyeleri neredeyse aynı, rahatlık olarak Artics 3 otomatik ayarlanan kafa bandı olduğundan dolayı ve kumaş pedlerinden dolayı daha rahat, mikrofon kalitesi olarak Artics 3'ün bir tık gerisinde. Audacity programı ve kutusunun kırık gelmesi dışında bir sorun ile karşılaşmadım. Birkaç hafta içinde tam inceleme yazısını yaparım.
Artıları:
İki katı pahalı bir kulaklığın yani Artics 3'ün bir tık altı bir rahatlık veriyor, kulaklığı kafamda hissetmiyorum.
Mikrofonu çok güzel, sesi ayna gibi iletiyor.
Aydınlatması çok hoş, kapatma gereği duymadım hiç.
Eksileri:
Audacity programı ile mikrofonu kötü bir ses veriyor.
Kulaklık kafa ayarının yetersiz olduğunu düşünüyorum, daha yükseğe çıkarılabilirmiş.
2016'da aldığım Rampage SN-R2 modeli ile kıyasladığım zaman gerçekten aşırı derecede fark var. Rampage'nin en alınabilir modellerinden birisi bu kesinlikle öneriyorum.
Ek olarak @MisakiTaro ya teşekkürlerimi iletirim.
Kutusu (Sürat Kargo sağ olsun kırık geldi)

11/01/2021 güncelleme:
Kulaklıkta dip ses sorunu var, ve son günlerde sorunu yaşayanların sayısı iyice arttı, artık kulaklığı önermiyorum.

20210105_143606.jpg

Bilgilendirme: Kulaklıkta dip ses oluştuğu ve kutusu kırık geldiği için iade talebi oluşturdum. Trendyol üzerinden iade verip tekrardan aynısını sipariş edeceğim.
Aynen öyle. Bundan dolayı belli bir miktarın üstüne çıkmak saçma geliyor bana.
@Axii hocam 2 günlük deneyiminiz nasıldır?

Dip ses dışında bir sorun yok, zaten iade etim tekrar sipariş edeceğim. RTX Voice bir yere kadar engelliyor.

Geri
Yukarı