Rampage Drop Plus kulaklık alınır mı?

Evet dostlar dün elime ulaşan Rampage Drop plus hakkında düşüncelerimi yazıyorum.
Öncelikle bu kulaklığı neden almalıyım diye kendinize sormanız gerek, ben kulaklıkla beraber ps 4'ü monitöre uyumlu olması için dönüştürücüde sipariş etmiştim bu kulaklığı hem playstationda hem telefonumda hemde bilgisayarımda kullanıyorum, mikrafon kalitesi aşırı iyi açıkçası bu kulaklığın mikrafonunu kullanıp mikrafonum kötü diye birini bulamazsınız, takıp çıkarılabilir ve oynar başlıklı olmasıda benim için bir artı. kabloların aynı şekilde takıp çıkarılabilir ve type-c ve aux olmak üzere ikiye ayrılması benim için çok çok önemli bir konuydu, ses kalitesinden çok böyle özellikleri beğendim, ses kalitesi olarak ise videolarda abartıldığı kadar aman aman bir ses kalitesi yok ama herkesinde dediği gibi normal düzeyde bilgisayarda gayet normal ama telefonda müzik dinlerken bana biraz az gibi geldi, rahatlık açısından kulaklık gerçekten rahat ama kulaklık kafanızda yokmuş gibi hissetmeniz imkansız! gerçekten bilgisayar başında saatlerimi geçiriyorum ve yarım saat 1 saat sonra kulaklarımda bir rahatsızlık hissettim normal birşey aslında ilerde bir sorun olacağını sanmıyorum ama böyle bir olay olduğunun bilincinde olarak alın. ergonomi, fiyatı ve tasarımı olarak gayet üst düzeyde 380 TL'ye aldım ürünü ve pişman olacağımı zannetmiyorum, benim için önemli olan kısımlar telefon ve ps4 ile uyumlu olması ve mikrafonuydu iki özelliğide çok üst düzey şekilde karşılıyor eğer derseniz ki ben sadece usb kablolu bir kulaklık istiyorum telefonda dinlemeye ihtiyacım yok, diğer modellere de bakmanızı öneririm.

Evet dostlar dün elime ulaşan Rampage Drop plus hakkında düşüncelerimi yazıyorum.
Öncelikle bu kulaklığı neden almalıyım diye kendinize sormanız gerek, ben kulaklıkla beraber ps 4'ü monitöre uyumlu olması için dönüştürücüde sipariş etmiştim bu kulaklığı hem playstationda hem telefonumda hemde bilgisayarımda kullanıyorum, mikrafon kalitesi aşırı iyi açıkçası bu kulaklığın mikrafonunu kullanıp mikrafonum kötü diye birini bulamazsınız, takıp çıkarılabilir ve oynar başlıklı olmasıda benim için bir artı. kabloların aynı şekilde takıp çıkarılabilir ve type-c ve aux olmak üzere ikiye ayrılması benim için çok çok önemli bir konuydu, ses kalitesinden çok böyle özellikleri beğendim, ses kalitesi olarak ise videolarda abartıldığı kadar aman aman bir ses kalitesi yok ama herkesinde dediği gibi normal düzeyde bilgisayarda gayet normal ama telefonda müzik dinlerken bana biraz az gibi geldi, rahatlık açısından kulaklık gerçekten rahat ama kulaklık kafanızda yokmuş gibi hissetmeniz imkansız! gerçekten bilgisayar başında saatlerimi geçiriyorum ve yarım saat 1 saat sonra kulaklarımda bir rahatsızlık hissettim normal birşey aslında ilerde bir sorun olacağını sanmıyorum ama böyle bir olay olduğunun bilincinde olarak alın. ergonomi, fiyatı ve tasarımı olarak gayet üst düzeyde 380 TL'ye aldım ürünü ve pişman olacağımı zannetmiyorum, benim için önemli olan kısımlar telefon ve ps4 ile uyumlu olması ve mikrafonuydu iki özelliğide çok üst düzey şekilde karşılıyor eğer derseniz ki ben sadece usb kablolu bir kulaklık istiyorum telefonda dinlemeye ihtiyacım yok, diğer modellere de bakmanızı öneririm.
eq ayarları ile müzik performansı daha iyi hale geliyomuş diye okudum denediniz mi

eq ayarları ile müzik performansı daha iyi hale geliyomuş diye okudum denediniz mi
denemedim deniyorum şimdi deneyimlerimi aktarayım.
EQ ayarları ile müzik performansı daha iyi hale geliyormuş diye okudum denediniz mi?

Şimdi bir ayar yaptım hatta ekleyeyim, böyle daha güzel oldu açıkçası ama müzikten müziğe değişebilir, alacak arkadaşlara tavsiyem oyun harici 7.1'i açmayın 7.1 yerine 3D on yazan yeri açın o fazlasıyla yeter :D.
konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın arkadaşlar ama...
5 ocakta aldığım Rampage Drop plus kulaklığı bugün iade ettim, sebebini söyleyeyim, ben bu kulaklığı hem bilgisayar hemde telefon için kullanıyorum bilgisayarda type-c oluyor ama telefonda bildiğiniz gibi aux, aux girişi kilit mekanizmalı ilk başlarda fazla sorun yoktu ama bu sabah o kilit mekanizması bozuldu, aux kablosu bir türlü çıkmadı içinden bende bu yüzden 14 gün daha dolmadığı için iade talebi oluşturdum ve sürat kargoya verdim, gelişmeleri buradan aktaracağım ses kalitesi ve malzeme kalitesi olarak memnun kaldığım için büyük ihtimalle yine drop plus alacağım.

Dosya Ekleri

• 1609936809163.png
    1609936809163.png
    122,5 KB · Görüntüleme: 230
Son düzenleme:
Merhaba, zaman zaman Discord'da arkadaşlarımla muhabbet ederim, zaman zaman roleplay sunucularında RP yaparım. Bazen de dizi ve müzik dinlerim, benim için hem telefonda kullabileceğim hem de PC'de kullanabileceğim bir kulaklık lazım, sizce hala en iyisi bu mudur? Şu an Trendyol'da kargo dahil fiyatı 400 TL alacağım galiba.
Tronsmart Al mikrofon kalitesi cok iyi diyorlar. Yada alabilirsen redragon h510 onunda mic baya iyi ve sanal 7.1 +53mm surucu var.

Rampage kulaklık yerine telefonunuzun kutusundan çıkan kulaklığı yada 1 liralık ucuz kulaklıkları k

Rampage kulaklık yerine telefonunuzun kutusundan çıkan kulaklığı yada 1 liralık ucuz kulaklıkları kullanmanızı tavsiye ederim.
Sırf böyle bilgisiz ve yargısız tiplere inat şuan 691₺ ye satın alıyorum. Çok başarılı mikrofonu var ve müzik dinlemek için oyun kasmaktan daha performanslı olduğunu söylüyorlar. Bir de rakipleri hyperx gibi kulaklıklardan aşağı kalır bir yanının olduğunu sanmıyorum çünkü hyperx çok abartı. Çok daha iyilerini kullandım.

Sırf böyle bilgisiz ve yargısız tiplere inat şuan 691₺ ye satın alıyorum. Çok başarılı mikrofonu var ve müzik dinlemek için oyun kasmaktan daha performanslı olduğunu söylüyorlar. Bir de rakipleri hyperx gibi kulaklıklardan aşağı kalır bir yanının olduğunu sanmıyorum çünkü hyperx çok abartı. Çok daha iyilerini kullandım.
Razer BlackShark v2 aldım rahat ve tok kaliteli hissettiriyor

Şu an stokta, alacaklar için söylüyorum, deneyimledim mükemmel ve 7+1 özelliğinin bu fiyata bu başarısını beklememiştim. Mikrofon da dip ses sorunu yok ve çok iyi boğuk vermiyor. Pedleri kafanızı çok rahat kavruyor, üstteki yerini pek beğenmedim. Onun dışında 800 TL olan bir modelle farkı yok. 380 TL'ye şu an stokta ve net alınır.
Merhabalar biraz hortlatmış gibi olucam ama kulaklığı hala kullanıyor musunuz?

Geri
Yukarı