Rampage exhero KB-R105 "a" tuşu basmama ve ikileme

efos

Hectopat
Daha fazla  
30/04/2022 tarihinde Rampage exhero KB-R105 aldım RGB sorunu ile karşılaşacağımı söylediler benim için sorun değildi klavye elime ulaştı dedikleri gibi RGB sorunu vardı Update yaptım düzelmediler üstüne yanlardaki ışıkları kapandı bir daha da açamadım hepsini geçtim 40 gün civarı sonrasında klavyenin a tuşu tutukluk/ikileme/hiç basmama gibi sorunlarıyla karşılaştım bu oyun oynarken çok kötü bir durum hiçbir şey yapmadım 1 hafta sonra düzeldi bu günlerde her zamanki gibi oyun oynarken a tuşu tekrar aynı sorunları yapmaya başladı garantisi, klavyenin kutusundan kargo poşetine kadar elimde bir de merak ettiğim şeyleri sormak istiyorum. Klavyeyi 540 TL civarı para vererek aldım para iadesi yapılabilir mi? Değişim olursa red Switch yerine Blue Switch alınabilir mi? A tuşunun bozulması kullanıcı hatası değil klavyeye hiçbir şekilde işlem uygulanmamıştır ve gördüğüm kadarıyla çoğu Rampage klavye kullanıcıları aynı sorunla karşılaşıyor ve Rampage bu hatayı düzeltmek yerine oturup bildiğin bozuk mal satıyor.

İlk öncelikle geçmiş olsun eğer ürünün kusurunu giderirlerse para iadesi olacağını düşünmüyorum. Red Switch yerine Blue Switch düşünüyorsanız oynadığınız oyunlara göre değiştirmelisiniz. Yine de Blue Switch önermem çünkü bir zaman sonra çok kafa yoruyor. Garanti büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir ama kronik bir sorun olduğu için zamanla bir daha olabilir.

İlk öncelikle geçmiş olsun eğer ürünün kusurunu giderirlerse para iadesi olacağını düşünmüyorum. Red Switch yerine Blue Switch düşünüyorsanız oynadığınız oyunlara göre değiştirmelisiniz. Yine de Blue Switch önermem çünkü bir zaman sonra çok kafa yoruyor. Garanti büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir ama kronik bir sorun olduğu için zamanla bir daha olabilir.
Teşekkürler. para iadesi yapılırsa rampage hariç hangi klavyeyi tavsiye edersiniz? 520 tl civarı red switch sade olursa güzel olabilir

Teşekkürler. Para iadesi yapılırsa Rampage hariç hangi klavyeyi tavsiye edersiniz? 520 TL civarı red Switch sade olursa güzel olabilir.

Red Switch biraz zor bulabilirsin.
Rampage, Gamepower, James Donkey bu markalardan kesinlikle uzak durun öncelikle.
TR klavye değil ama Galax Stealth 03 öneririm kendimde kullanıyorum Blue Switch kesinlikle çok güzel bir klavye.

Red Switch biraz zor bulabilirsin.
Rampage, Gamepower, James Donkey bu markalardan kesinlikle uzak durun öncelikle.
TR klavye değil ama Galax Stealth 03 öneririm kendimde kullanıyorum Blue Switch kesinlikle çok güzel bir klavye.

Benim ilk aldığım Rampage ekipmanı Rampage pulsar rm K1 çok da memnunum normal bir insan kulaklığı güzel olan markanın klavyesini de alır bende öyle yaptım ama bu kadar sorunlu bir şey çıkacağını hiç tahmin etmemiştim RGB sorununun olabileceğini söylemişlerdi Update ile düzelir diye bir şey olmaz diyerek geçmiştim RGB sorunu düzelmedi + olarak klavyenin yanındaki LED'leri yanmamaya başladı benim için sorun değildi ama bu günlerde cidden bıktım a tuşu oyun oynarken çok sinirimi bozuyor.
1662157564912.jpg

Geri
Yukarı