Rampage Fury X 7.1 kablosuz oyuncu kulaklığı alınır mı?

Bütçe
1000

Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Son düzenleme:
Barracuda X'i bilmiyorum. Blackshark V2 güzeldir ama ses kartlı olanı alın, V2 X almayın.
Fury X alınmaz, Mpow Air 2 Wireless alın. Fury X'in mikrofon sorunlu. Aynı dediğim sıkıntılar zaten Fury X'te de var.
Bence saymış olduğum sıkıntılar çokta büyük problemler değil. Tabii bu kişiden kişiye değişir. Sorunuz olursa buralardayım 🙃.

Son düzenleme:
@Xeonayp

Kulaklık olarak şunları düşünüyorum sence hangisini almalıyım şarkı için değil ses kasmak ve mikrofon için.

@Xeonayp

Kulaklık olarak şunları düşünüyorum sence hangisini almalıyım şarkı için değil ses kasmak ve mikrofon için.
Yanlış hatırlamıyorsam Void'de dip ses sorunu vardı bence en mantıklısı Blackshark V2.

@Xeonayp

Void'de sıkıntı var diye biliyorum. Arctis 3 iyi değil. Cloud 2 iyi, bence Mpow Air 2 Wireless al daha iyi. V2 de güzel seçenek. V2 bence.

@charm sence Cloud 2 ile arasında olan fiyat farkıan değer mi bende blackshark ı düşünüyorum ama Cloud 2 çıktığından beri hayalim diyebilirim.
Blackshark V2'de aktif gürültü engelleyici vb. gibi özellikler var onun dışında ses kalitesi olarak bir tık daha iyi Cloud 2'den ama aradaki fiyat farkına değer mi bilmem.

@Xeonayp mpow a pek güvenemedim yorumları bayağı kötüydü. Cloud ve V2 arasında kaldım. Çok kararsız kaldım hem de.
Blackshark v2'de aktif gürültü engelleyici vb. gibi özellikler var onun dışında ses kalitesi olarak bir tık daha iyi Cloud 2'den ama aradaki fiyat farkına değer mi bilmem.

Anladım uzun süre kullanım için hangisi uygundur sence.

@Xeonayp mpow a pek güvenemedim yorumları bayağı kötüydü. Cloud ve V2 arasında kaldım. Çok kararsız kaldım hem de.

Anladım uzun süre kullanım için hangisi uygundur sence.
Cloud 2'nin yorumlarına baktığımda çoğu kişi pedlerinin terlettiğini söylüyor ama Blackshark V2'de bir kişi kulaklığın tel kısma bükülebileceğini söylüyor.

Geri
Yukarı