Rampage Fury X vs Logitech G435

Bütçe
1500

Omeracix

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600/rx5500xt 8gb/16gb ram/b450 anakart
Geçtiğimiz günlerde Logitech G435 satın aldım aldıktan sonra sitelerdeki reklamlarda Rampage'in Fury X modelini gördüm G435'ten önce de zaten kafamda HyperX Cloud 2 Wireless modeli vardı ancak bütçemi aştığı için alamadım hala iade hakkım var. Sizce hangisi daha mantıklı olur ya da başka bir öneriniz var mı? (bütçe 1, 5k)

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçtiğimiz günlerde Logitech G435 satın aldım aldıktan sonra sitelerdeki reklamlarda Rampage'in Fury X modelini gördüm G435'ten önce de zaten kafamda HyperX Cloud 2 Wireless modeli vardı ancak bütçemi aştığı için alamadım hala iade hakkım var. Sizce hangisi daha mantıklı olur ya da başka bir öneriniz var mı? (bütçe 1, 5k)
Rampage'e bulaşılmaz hocam. Bende zamanında çok önerilen Rampage Drop Plus var geçen ay 1 sene oldu şu anda oyunlarda adamların sesini sadece sağ sol olarak duyabiliyorum nerden geldiklerini anlayamıyorum bile.

Rampage'e bulaşılmaz hocam. Bende zamanında çok önerilen Rampage Drop Plus var geçen ay 1 sene oldu şu anda oyunlarda adamların sesini sadece sağ sol olarak duyabiliyorum nereden geldiklerini anlayamıyorum bile.

Hocam bende de aynı durum yaşandı ama ben Rampage değil Gamepower almıştım Mihawk modeli 1 yıl sonra mikrofonu bozuldu üstünden 3 ay geçti sol tarafı bozuldu kulaklığın ama hiç Rampage kullanmamıştım o yüzden sordum teşekkürler.

Hocam bende de aynı durum yaşandı ama ben Rampage değil Gamepower almıştım Mihawk modeli 1 yıl sonra mikrofonu bozuldu üstünden 3 ay geçti sol tarafı bozuldu kulaklığın ama hiç Rampage kullanmamıştım o yüzden sordum teşekkürler.
Rampage, James eşek, gamepower gibi markalara bulaşılmaz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı