Rampage Fury X vs Rampage Drop Plus vs Gamepower kizaru

Challar

Femtopat
Arkadaşlar yaklaşık hedefim içerisinde en kaliteli ve en çok ses veren sesi fazla çıkartan ama çok da kalitesiz olmayan kulaklığı almak aylardır kendi kulaklığımdan muzdaribim bu ürünlerden hangisi daha çok ses verir hangisininin ses sürücüleri daha iyidir.
Fury X'de 50mm neodium mıknatıs.
Drop Plus'da 50mm neodium mıknatıs.
Kizaruyu bilmiyorum.

.
.
.

Ben bir aydır Mihawk modelini kullanıyorum, ondan öncede kizaru satın aldım ve bir hafta deneyimledim. Kizaru ve Mihawk arasında ufak tasarımsal farklar dışında hiç bir fark yok lakin yeni çıkardıkları kulaklık için bir şeyleri daha iyi yaptıklarını göstermeliydiler ve bu yüzden ses sürücülerini 53 mm yaptık diye pazarlama stratejisi uyguladılar. Bende buna güvenerek en yeni çıkmış olan kizaru satın aldım, kulaklığın kafa bandının üstündeki aksam demir ve bu yüzden kulaklığı kafaya taktığımızda çok sıkıyordu. 1-2 saat içinde çok fena ağrı yapıyor, ayrıca ses dengesizliği yani kusurlu'da bir ürün çıktı bende hemen iade ettim. Bu yaşadığım olumsuzluğa rağmen deneyimlediğim ses kalitesi, doygunluğu vede vibrasyon özelliği ile beni benden aldı diyebilirim. Yaşattığı zevkten ötürü bu defa aynı özelliklere sahip olan Mihawk modelini satın aldım ve bir aydır kullanıyorum. Sanki kizaru eski modelde yeni çıkanı mihawkmışccasına her şeyiyle daha iyi bir kulaklık. Size Mihawk öneriyorum, Ramage drop plus iyi bir kulaklık orası tartışılmaz ama vibrasyon özelliğine sahip değil. Şu vibrasyon özelliğine alışınca başka kulaklık kullanmak istemeyeceksiniz.

Ben bir aydır Mihawk modelini kullanıyorum, ondan öncede kizaru satın aldım ve bir hafta deneyimledim. Kizaru ve Mihawk arasında ufak tasarımsal farklar dışında hiç bir fark yok lakin yeni çıkardıkları kulaklık için bir şeyleri daha iyi yaptıklarını göstermeliydiler ve bu yüzden ses sürücülerini 53 mm yaptık diye pazarlama stratejisi uyguladılar. Bende buna güvenerek en yeni çıkmış olan kizaru satın aldım, kulaklığın kafa bandının üstündeki aksam demir ve bu yüzden kulaklığı kafaya taktığımızda çok sıkıyordu. 1-2 saat içinde çok fena ağrı yapıyor, ayrıca ses dengesizliği yani kusurlu'da bir ürün çıktı bende hemen iade ettim. Bu yaşadığım olumsuzluğa rağmen deneyimlediğim ses kalitesi, doygunluğu vede vibrasyon özelliği ile beni benden aldı diyebilirim. Yaşattığı zevkten ötürü bu defa aynı özelliklere sahip olan Mihawk modelini satın aldım ve bir aydır kullanıyorum. Sanki kizaru eski modelde yeni çıkanı mihawkmışccasına her şeyiyle daha iyi bir kulaklık. Size Mihawk öneriyorum, Ramage drop plus iyi bir kulaklık orası tartışılmaz ama vibrasyon özelliğine sahip değil. Şu vibrasyon özelliğine alışınca başka kulaklık kullanmak istemeyeceksiniz.
Vibrasyon özelliği pubg ve benzeri fps oyunlarında sıkıntı yaratmıyor mu uzun kullanımda ne düşünüyorsunuz kizaru alabilir miyim sizce
yani siz mihawk tavsiye etmişsinizdir de ikisi arasında yaklaşık 75,100tl fiyat farkı var bu iki ürünün dış görünüş olarak tamamen aynı olduğundan emin miyiz ve ikisinde arasında sürücü farkı veya yazılımsal bir fark olur başka bir şeyler olur fark var mıdır arasında 100tl ye değer bir fark var mı bilgilendirir ve engin fikirlerinizle beni aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
Aralarında tasarım dışında bir fark yok ve bu tasarım farkı Mihawk lehine yani tasarımı daha iyi. İkisini'de kullanmış biri olarak kesinlikle Mihawk al diyorum. Oyunlardaki vibrasyon bir süre sonra can sıkıcı olabiliyor o yüzden müzik dinlerken özellikle'de film izlerken çok daha iyi oluyor tabi zevkler ve renkler demek lazım orası size kalmış.

Aralarında tasarım dışında bir fark yok ve bu tasarım farkı Mihawk lehine yani tasarımı daha iyi. İkisini'de kullanmış biri olarak kesinlikle Mihawk al diyorum. Oyunlardaki vibrasyon bir süre sonra can sıkıcı olabiliyor o yüzden müzik dinlerken özellikle'de film izlerken çok daha iyi oluyor tabii zevkler ve renkler demek lazım orası size kalmış.

Hocam titresimi saymazsak, ses kalitesi olarak Drop Plus mi Mihawk mi?

Drop Plus kullanmadığım için bir şey diyemem. Titreşim özelliği olan kulaklık tercih etmeni öneririm.

Geri
Yukarı