Rampage Drop Plus vs Rampage Fury X

Bütçe
300
Makaleler
9
Daha fazla  
Evet. Tüm incelemeleri okudum, tüm videoları izledim. Zamanında iki kulaklığı da kullandım ama Fury X modelini pek hatırlamıyorum.

Sorularım:

Drop Plus modelinde olan ses kartı Fury X'de var mı?

Ses kalitesi olarak drop Plus mı daha iyi?

Hangisi daha rahat?

İkisini de kablolu olarak kullanacağım. Aliexpress üzerinden almayı düşünüyorum.

Anakartım: A320M-F, B450M S2H ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Almayı düşündüğüm ürünlerin linkleri:

Birinci model drop Plus'ın logo basılmamışı. İkinci model Fury X'in kablolu ve logo basılmamış hali.

@enonertetanem @TÇB @87546

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Tüm incelemeleri okudum, tüm videoları izledim. Zamanında iki kulaklığı da kullandım ama Fury X modelini pek hatırlamıyorum.

Sorularım:

Hangisi daha rahat?

İkisini de kablolu olarak kullanacağım. Aliexpress üzerinden almayı düşünüyorum.

Birinci model drop Plus'ın logo basılmamışı. İkinci model Fury X'in kablolu ve logo basılmamış hali.

Bu ürünün Fury X ile alakası yok. Sadece tasarım hazır kalıp özellikleri kurcalayın biraz anlayacaksınız.
Almanızı önermem fakat illa alacağım diyorsanız 1. olanı alın. Fury X'te sorun yaşayanlar var.
Kopma sorunuysa o kanal ayarlamasıyla çözülüyor.

Sorularım:

Hangisi daha rahat?

İkisinde de ses kartı bulunmakta.

Ses olarak Fury X önde

Rahatlığı bilmiyorum ama kesinlikle kablosuz kullanın derim ben.

Bu ürünün Fury X ile alakası yok. Sadece tasarım hazır kalıp özellikleri kurcalayın biraz anlayacaksınız.

Kopma sorunuysa o kanal ayarlamasıyla çözülüyor.

İkisinde de ses karti bulunmakta.

Ses olarak Fury X önde.

Rahatlığı bilmiyorum ama kesinlikle kablosuz kullanın derim ben.

Bu model ile tasarımı aynı. Dongle'ı aynı. Dikişleri aynı. İçindeki ses sürücüsü mü farklı?

Almanızı önermem fakat illa alacağım diyorsanız 1. olanı alın. Fury X'te sorun yaşayanlar var.
HS35 mikrofon olarak çok yavan kalmıyor mu?

Drop Plus'ın ses şiddeti, kalitesi, basları ve mikrofonu çok daha iyi değil mi? Markasız diye mi önermiyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı