İnceleme Rampage Fury Z inceleme ve uzun kullanım testi

Hocam kalite, ergonomi vb. yönlerden kıyaslayacak olursak yakın fiyat bandında Fury Z, Model O Wireless, Gladius III Wireless modellerinden hangisini önerirsiniz? Model O Wireless ortalama 200 lira daha pahalı şu an bu modelden. Sizin bilgi ve tecrübelerinize de güvenerek bir seçim yapmak istedim.

Asus fare önermem, ağır oluyorlar. Model O Wireless güzel ama yapı kalitesi çok kötü diyenler var. Fury Z'yi geçenlerde arkadaşıma aldırdım, gayet memnun.
Asus'u kendim deneyimledim 2 ay kadar hocam, fena değildi, ergonomi olarak elime çok iyi uydu. Elim biraz büyük 19-20 cm civarında ve palm tutuyorum. Sizce Fury Z elime küçük olur mu, ergonomi açısından nasıl bir fare, en merak ettiğim noktalardan biri bu.

Elim 20-21 Cm arası elime böyle geliyor, normalde Claw'ım. Ergonomik fareler daha iyi olabilir Palm için. Model D Wireless'a paranız yetiyor mu? Model D Wireless, O Wireless modelinden daha iyi hem de palm için daha uygun.

El büyüklüğümüz benzermiş, palma pek uygun değil sanırım bu mouse. O zaman Gladius III Wireless'tan vazgeçip Model D bakıyorum. Deathadder V2 tarzı bir tasarımı yoksa Model D'ye talip olabilirim. Deathadder V2 çok ergonomik olmasına rağmen elime uymamıştı. Çok teşekkür ederim uğraş ve bilgilendirmeleriniz için.

Ürün hala alınabilir. Model O Wireless´ın alınabilir olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Model O Wireless yapı kalitesi olarak iyi değil. Aktif şekilde kullanmaya devam ediyorum, öneririm.

Ürün hala alınabilir. Model O Wireless´ın alınabilir olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Model O Wireless yapı kalitesi olarak iyi değil. Aktif şekilde kullanmaya devam ediyorum, öneririm.
Hocam rtings sitesinde mouse tıklama gecikmesinin 27ms olduğu yazıyor. Viper Miniden geçiş yapmak istiyorum. Viper Mininin 2.3ms gecikmesi var. Aradaki farkı kullanımda fark eder miyim?

Hocam rtings sitesinde mouse tıklama gecikmesinin 27ms olduğu yazıyor. Viper Miniden geçiş yapmak istiyorum. Viper Mininin 2.3ms gecikmesi var. Aradaki farkı kullanımda fark eder miyim?
Açıkçası bu fark hissedilemez. Hissedilmesi zor. Öyle aman aman - bir şey değil. Bu bütçede adam akıllı bir bu fare birde Delux M800 Wireless 3335 sensörlü var. İkisininde de gecikme süreleri aynı. Ben öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…