Rampage Fury Z Nasıldır?

Pwnage Ultra Custom symm in aynısı. İçini bilmiyorum ama Türkiye'ye getiremediğim için çok üzülmüştüm. Acayip güzel bir mouse a benziyor. Ne zaman gelecek herhangi bir bilgi var mıdır?
Sanırım Rampage'in bir ödeme yapması gerekiyormuş, ürünler hazırmış ama daha ulaşamamış. Net bir tarih veremiyorum ama yakın zamanda gelir diye düşünüyorum.

Furylevel dün canlı yayında gösterdi fareyi, bilinen özellikler:
  • Sensör: Paw 3335 (3389'a çok yakın.),
  • Batarya: 580 mAh,
  • Ağırlık: 80 gram.
Kablosuz ve kablolu olarak kullanılabilir, yanında kablolu için kablo geliyor.
Modüler, yani delikli ve düz olarak değişebiliyor.

Eki Görüntüle 904177

Eki Görüntüle 904183

Eki Görüntüle 904182

Eki Görüntüle 904181

Eki Görüntüle 904185

Eki Görüntüle 904186

500 TL gibi bir fiyatı olacak, çıkış tarihini bilmiyorum.
Ancak gerçekten çok iyi olmuş bu fiyata, rakipleri 1000-1100 TL'lik fareler olacak performans olarak. Ha Viper Ultimate ve G PRO olamaz ama aerox 3 Wireless gibi modellerin performans olarak rakibi.

Siz neler düşünüyorsunuz?

500₺ şu anki kura göre iyi sayılır, bence özellikleri iyi. Adam daha çıkmadan malzeme kalitesine sallamış :D. İnsanları anlamak cidden zor.
Pwnage Ultra Custom symm in aynısı. İçini bilmiyorum ama Türkiye'ye getiremediğim için çok üzülmüştüm. Acayip güzel bir mouse a benziyor. Ne zaman gelecek herhangi bir bilgi var mıdır?

Bugün çıktı.

500₺ şu anki kura göre iyi sayılır, bence özellikleri iyi. Adam daha çıkmadan malzeme kalitesine sallamış :D. İnsanları anlamak cidden zor.

Bugün çıktı.

Rampage ürünleri genellikle kötü oluyor ve büyük ihtimalle ürün kötü fakat iyiyse 1-2 yıl uzun kullanımda belli olur. Rampage ürünleri Çin'den alıp marka bastığı için pek bir şey beklememek lazım.

Rampage ürünleri genellikle kötü oluyor ve büyük ihtimalle ürün kötü fakat iyiyse 1-2 yıl uzun kullanımda belli olur. Rampage ürünleri Çin'den alıp marka bastığı için pek bir şey beklememek lazım.

Fury ürünleri bir YouTuber arkadaş tarafından tasarlanıyor. Bu fareyi tasarlamaya başladığında bu şekile benzeyen bir mouse yoktu. Peki Fury X neden yurt dışındaki kalıpları kullanıyor dersen ucuz olması için, yeni bir kalıp basmak hem maliyeti arttırıyor hem üretim süresini. Bence bu mouse Rampage adı markası altında çıkmasaydı ön yargı ile yaklaşmazdınız. Cidden bu forumda ki insanları anlamak zor.
Hocam satın aldım, kullanıyorum. Ürün muhteşem.

Hayırlı olsun.

Fury ürünleri bir YouTuber arkadaş tarafından tasarlanıyor. Bu fareyi tasarlamaya başladığında bu şekile benzeyen bir mouse yoktu. Peki Fury X neden yurt dışındaki kalıpları kullanıyor dersen ucuz olması için, yeni bir kalıp basmak hem maliyeti arttırıyor hem üretim süresini. Bence bu mouse Rampage adı markası altında çıkmasaydı ön yargı ile yaklaşmazdınız. Cidden bu forumda ki insanları anlamak zor.

Hayırlı olsun.
Hocam ağzınıza sağlık.

Hocam satın aldım, kullanıyorum. Ürün muhteşem.
Hayırlı olsun hocam.
Bana da inceleme için gelecek inşallah ama ücretsiz gönderilen ürünlerin ek maliyet çıkarmaması için ilk satılan ürünlerin parası yattığında gönderilecekmiş 😑
Ürün ay sonu gelecek, kullanacağım, inceleme yazacağım diyene kadar ürün çıkalı 2 ay olmuş olacak, etrafta zaten bir sürü inceleme çıkmış olacak ve benimkinin alacağı hit azalacak. 👺

Hayırlı olsun hocam.
Bana da inceleme için gelecek inşallah ama ücretsiz gönderilen ürünlerin ek maliyet çıkarmaması için ilk satılan ürünlerin parası yattığında gönderilecekmiş 😑
Ürün ay sonu gelecek, kullanacağım, inceleme yazacağım diyene kadar ürün çıkalı 2 ay olmuş olacak, etrafta zaten bir sürü inceleme çıkmış olacak ve benimkinin alacağı hit azalacak. 👺
Geç olsun güç olmasın diyelim hocam.

Hayırlı olsun.
Nasıl o youtuber tarafından tasarlanmış anlamadım. Pwnage ultra custom wireless symm in aynısı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl o YouTuber tarafından tasarlanmış anlamadım. Pwnage Ultra Custom Wireless symm in aynısı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

17 aydır geliştiriyor, fareyi çıkarmasına az bir süre kala başka bir marka çıkardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı