Rampage Fury Z sallayınca gelen ses

Yer
Niğde
Merhaba aldığım Rampage Fury Z bugün elime ulaştı. Açtım baktım iyi güzel fare ama sallayınca beni rahatsız eden bir ses çıkıyor. Aynı zamanda sol Click'in ortasına doğru basınca da çıkıyor. Bu kronik bir sorun mu? Düzeltme yolu var mı? Yoksa hemen değişim talep edeceğim veya iade.

Fury Z'nin üst kapağının bir kısmı çıkıyordu. Sanırım oradan batarya da görünüyordu. Bataryanın üzerine parmağınızı koyup tekrar salladiginizda ses geliyor mu? Batarya tam sabitlenmemiş olabilir.

Ses bırakmam daha doğru olur.

Evet geliyor. Bataryaya bastırdım ve salladım dediğin gibi.

Aynısını Piranha marka farem de yapıyordu, 2 yıl kullanıp Razer'a geçtim. Onu da sattım. Hâlâ calisiyordu saatigimda bile. 1 yıl 9 aydır da Razer DeathAdder V2 Essential kullanıyorum. Bunda o senin ve benim önceki faremde yaşadığım sorun olmasa da fareyi hareket ettirirken bir şeyler oluyor. Kasıyor gibi bir hissiyat veriyor. Sırf bu nedenle 1 haftadır PC'nin başına adamakıllı geçmiyorum. Sıkıldım bu durumda. Yeni bir mouse alacak param olsa da Razer'in bunu yapması ve sattigimda daha dandik markalar almam koyuyor. Razer'in da TR de desteği yok nereye yazsam nereye şey yapsam dönerler bilemiyorum. 3 ay garantisi var. Cidden üzücü bir durum. 😔

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet garanti dışı kalır. İçinize sinmiyorsa iade edin. İade ederken sorunlu olduğu için iade ettiğinizi belirtmeyin. Yoksa servise yonlendirirler ve süreç uzar.

Geri
Yukarı