Çözüldü Rampage Gamepad sağ analog sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

T3tracon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bir gün önce Rampage SG-R601 Gamepad satın aldım ancak sağ Analog'u hareket ettirdiğimde sağ tarataki yön tuşları olarak görüyor sol analog ve yön tuşlarında hiçbir sıkıntı yok ancak sol tarafta dediğim gibi analogu hareket ettirince Y, X, B, a tuşlarına basmışım gibi sayıyor. Lütfen yardım eder misiniz?

İçinden çıkan CD vardı oradan yazılımları kurdum onlar işe yaramadı geri kaldırdım. Sonra scpserver kurdum ancak o da işimi görmedi. Sonra ise X360CE kurdum onda bir an için oldu anca CoD MW Remastered'a girdiğimde Gamepad hiç çalışmıyordu. Şunu söyleyeyim Gamepad'te bir bozukluk yok.

Ben Dualshock3'ümü PC'ye bağladığımda çalıştıramadım, DS3 diye bir yazılım kurarak çalıştırmıştım. Belki sizin sorununuz da bunun gibi yazılımlar kurarak çözülür diyecektim fakat 3-4 tane program kurmuşsunuz. Maalesef birşey söyleyemiyeceğim.

Bir gün önce Rampage SG-R601 Gamepad satın aldım ancak sağ Analog'u hareket ettirdiğimde sağ tarataki yön tuşları olarak görüyor sol analog ve yön tuşlarında hiçbir sıkıntı yok ancak sol tarafta dediğim gibi analogu hareket ettirince Y, X, B, a tuşlarına basmışım gibi sayıyor. Lütfen yardım eder misiniz?

X360CEden ayarlarsan sorun kalmaz.

X360CEDEn ayarlarsan sorun kalmaz.

Hocam bende kurdum ama sağ analog çalışmıyor aynı şey Detroit de de oldu ama X360C kurunca çözüldü. Şu anki sorun TWD de y tuşunu a olarak a tuşunu y olarak görüyor X360 Cden ayarlıyorum yine değişmiyor R2 tuşuna basınca menü falan açılıyor tuşlar karıştı anlamadım. CD yazılımı yükledim onda da olmadı Detroit açılmamaya falan başladı geri sildim bir çözüm yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı