Rampage Hacker kasa alınır mı?

Mağazadan alacağım için daha uygun fiyata başka kasa sunma imkanı var mı sizce? Konuştuğum saat tam kapanma saatine denk geldiği için çok konuşamadım adamla.

Hocam vatan da RX6700 vardı o daha iyi.

Hocam vatan da RX6700 vardı o daha iyi bir seçenek.

Hocam WattMan yemekten korkuyorum ve NVIDIA bana daha çok güven verdi.

Mağazadan alacağım için daha uygun fiyata başka kasa sunma imkanı var mı sizce? Konuştuğum saat tam kapanma saatine denk geldiği için çok konuşamadım adamla.

Hocam WattMan yemekten korkuyorum ve NVIDIA bana daha çok güven verdi.
Büyük ihtimalle yok. eğer ki o sistemdeki kasayı değişemiyorsanız almayın daha iyi.
farklı bir sistem önerisi yapayım dedim.
Sizin için tüm hazır sistem satan siteleri gezdim ama 16k bütçesinde kaliteli bir sistem bulamadım.

Eğer ki bütçenizi arttırabilme şansınız varsa.(kasayı 1.400TL farkla Vento yapın)

AMD'ye razı geldiyseniz.(zaten artık AMD GPU'lar WattMan hatasını çok nadir çıkarıyor. En fazla driver sorunu yaşarsanız. Oda DDU ile yeni driveri silip eskiye geçince rahatça düzeltilebiliyor.)

Bu bütçede bulabildiğim kaliteli bir bu ikisi.

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle yok. Eğer ki o sistemdeki kasayı değişemiyorsanız almayın daha iyi.
Farklı bir sistem önerisi yapayım dedim.
Sizin için tüm hazır sistem satan siteleri gezdim ama 16k bütçesinde kaliteli bir sistem bulamadım.

Eğer ki bütçenizi arttırabilme şansınız varsa.(kasayı 1.400TL farkla Vento yapın)

AMD'ye razı geldiyseniz.(zaten artık AMD GPU'lar WattMan hatasını çok nadir çıkarıyor. En fazla driver sorunu yaşarsanız. Oda DDU ile yeni driveri silip eskiye geçince rahatça düzeltilebiliyor.)

Bu bütçede bulabildiğim kaliteli bir bu ikisi.

RX6600 pahalı bu daha uygun.
Ayrıca bunu almak daha mantıklı olur.

Hocam mağazadan almam lazım 2 tane kart kullanabileceğim için ve yaşadığım yerde İtopya mağazası yok.

Açıkçası RX almak da istemiyorum ama yarın orada belki makul fiyata farklı kasa önerir.

Arkadaşlar sistemi başka şubeden aldım sadece M.2 Adata yaptım.

Son düzenleme:
Hocam mağazadan almam lazım 2 tane kart kullanabileceğim için ve yaşadığım yerde İtopya mağazası yok.

Açıkçası RX almak da istemiyorum ama yarın orada belki makul fiyata farklı kasa önerir.

Arkadaşlar sistemi başka şubeden aldım sadece M.2 Adata yaptım.

Birkaç ay sonra PSU'yu değiştirmenizi öneririm.
Elektrik kesintisine karşı savunmasız bir rampage PSU.

Yeni konular

Geri
Yukarı