Rampage Helios C15 sıcaklık göstermiyor

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. CPU temp driver v2.0 kurdum. Ama yine çalışmadı.
hocam yönetici izni verin. başlatma seçeneklerini windows açılırken otomatik açılsın yapın. windows açıldıktan sonra göstermesi lazım. peki ekran sizde de yatık mı duruyor? öndeki plastik ekranı döndürebiliyor musunuz?

hocam yönetici izni verin. başlatma seçeneklerini windows açılırken otomatik açılsın yapın. windows açıldıktan sonra göstermesi lazım. peki ekran sizde de yatık mı duruyor? öndeki plastik ekranı döndürebiliyor musunuz?
Çok zaman olmuş ama ne yaptınız hocam çözebildiğiniz mi sorunu? ben de dün aldım aynı soğutucudan. ekranı çevreleyen beyaz kısımdan tutup istediğiniz yöne çevirebiliyorsunuz. Yazılımı yükleyince görüntü hemen gelmedi. Ben de anakarta driver güncellemesi yapmayı denedim. daha yaparken görüntü geldi. Yani anakart yazılımı güncel değilse de görüntü gelmiyor.

senden allah razı olsun ya. gerçekten o driver ı yükleyince çalıştı. keşke rampage kendi sitesine de koysaydı bunu.

ama pompayı aşağı çeviremiyorum. am4 soket, boruların çıkışı ya sağa alıcam ya sola. ikisi de olmuyor tabi dikey görüntü için.
Dostum sen montaj aşamasında hata yapmışsın. pompa boruları aşağıya bakması gerekiyor. termal macunun varsa eğer söküp yeniden doğru şekilde takmayı deneyebilirsin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240218_113002_Gallery.jpg
    Screenshot_20240218_113002_Gallery.jpg
    194,4 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba, uzun zamandır araştırdım ve sonunda çözümü bulabildim. Paylaşmış olduğum linkten programı indirin kurun ve sonra pc resetleyin ardından programı açınca derece gözükecektir. Başka yolu gerçekten yok şimdiden rica ederim.

Not: Gösterge borularının nasıl takıldığı fark etmiyor (yan, sağ sol) linke bir şey olursa da eklemek isterim program ismi "risemode"

Çözümü aşağıda ki videoda anlattım 🙏
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı