Rampage Hydra R6 nasıldır?

Kullanmış biri olarak söylüyorum, berbat.

Klavyeye elim çarpmıştı, 2 tane tuş fırladı.

Sonradan Hydra R6 çöpünü satıp commander çöpünü aldım, şimdi de Corsair K55 alacağım :D.

İsmi lazım değilin videolarına kanılıp alınmış klavye iki klavyede değil mi? Cahillik ile alınmış ve pişman olunmuş bir markadır.

Gamepower'dan leş olamaz herhalde kanka K55'de mekanik değil.

Mekanik olmaması Rampage, Gamepower'dan çok daha kaliteli olduğunu değiştirmiyor.
Örnek veriyorum 2 sene önce Rampage kulaklık aldım 4 kere servise gönderdim.
Aldıktan 1 sene sonra ses kesintisinden gönderdim yeni verdiler, 9ay sonra aynı sorundan gönderdim mikrofonu bozdular tamir edildi diye verdiler, mikrofon için 2 kere gönderdim ve 4 5 ay sonra yine ses kesilme sorunu çıktı ortaya.
Alacaksanız eğer kaliteli markalardan alacaksınız. Şimdi baktım bende K55 alabilirim değiştireceğim zaman.

Mekanik olmaması Rampage, Gamepower'dan çok daha kaliteli olduğunu değiştirmiyor.
Örnek veriyorum 2 sene önce Rampage kulaklık aldım 4 kere servise gönderdim.
Aldıktan 1 sene sonra ses kesintisinden gönderdim yeni verdiler, 9ay sonra aynı sorundan gönderdim mikrofonu bozdular tamir edildi diye verdiler, mikrofon için 2 kere gönderdim ve 4 5 ay sonra yine ses kesilme sorunu çıktı ortaya.
Alacaksanız eğer kaliteli markalardan alacaksınız. Şimdi baktım bende K55 alabilirim değiştireceğim zaman.

Bro kaliteli marka al diyorsun da şu an bir kaliteli marka nereden baksan 900,1000 liradan başlıyor haliyle ucuz ve kullanışlı bakıyorum yok mu bu fiyat bazında önerebileceğin "ucuz ve kullanışlı" bir klavye?

Bro kaliteli marka al diyorsun da şu an bir kaliteli marka nereden baksan 900, 1000 liradan başlıyor haliyle ucuz ve kullanışlı bakıyorum yok mu bu fiyat bazında önerebileceğin "ucuz ve kullanışlı" bir klavye?

@hadwiger ve @Samotne Ciasteczka hocam önermiş size uygun ve kaliteli bir klavye.
Ayrıyeten kendi önerilerim de var.
https://www.hepsiburada.com/aoc-gk5...ng-keyboard-p-HBV00000ZJUQ0?magaza=Techburada ve XPG Summoner Cherry Mx Blue Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA alabilirseniz XPG alın bütçeyi 200₺ daha arttırıp. Derseniz o kadar çıkamam AOC'u alın.
Uzun süre kaliteden ödün vermeden kullanılacaksa eğer parayı basacaksınız sonra param çöpe gitti diye ağlarsınız ( söversiniz o şekilde ağlama ) kalitesiz alınca.

Geri
Yukarı