Rampage KB-R136 vs Altec Lansing ALGK8404

Bütçe
1700

sogukkanlimustii

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi iki klavye arasında kaldım. NumLock kısmını kullanan biri değilim fakat F1 F2 tuşlarını sıkça kullanan biriyim o yüzden bu tarz klavyeler arayıyorum red Switch olmasına dikkat ediyorum bu ikisinden biri mantıklı bir seçim mi yoksa sizin de önereceğiniz bir klavye var mıdır? Klavyeden pek anlayan birisi değilim. :( bütçe 1.7k

Altec
Rampage

İkisi de alınmaz. Bütçeyi ne kadar artabilirsiniz?

En fazla 2K ya çıkarabilirim oda +1-2 hafta beklemem gerekir beklerim sıkıntı olmaz alırken kaliteli bir şey almak isterim.

İkisinin yerine bütçeyi 100TL daha arttırıp bunlardan birini almanızı öneririm...

İkisinin yerine bütçeyi 100TL daha arttırıp bunlardan birini almanızı öneririm...

Yanıtınız için teşekkürler eğer daha güzel yanıtlar gelmezse

Logitech G413 TKL SE dikkatimi çekti​

En fazla 2K ya çıkarabilirim oda +1-2 hafta beklemem gerekir beklerim sıkıntı olmaz alırken kaliteli bir şey almak isterim.

İki tane öneri yaptım işte hocam, bundan sonrası sizde.

İki model de alınmaz.

Amazon Prime ile alırsan 2100 TL tutuyor.

Ya hocam eyvallah çok güzel öneride bulunmuşsunuz ancak bütçeden tam olarak haberiniz var mı? Tam olarak bütçeye göre öneride bulundum ben neyini beğenmediniz anlayamadım? 🤨

Modeller kötü. Ayrıca adam 2K TL'ye kadar çıkarım ancak 1-2 hafta beklemem gerekir dedi. Attıklarından bir HP Omen Encoder iyi o da 5087b Plus bu fiyattayken alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı