Rampage KB-R19 vs Trust GXT890 vs Rush Voodoo

• Konuyu başlatan Silinen üye 275377
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 650
Rampage ve Rush'ı geç. Normalde Trust da önermem fakat ekipman konusunda bilgili kişiler genelde Trust'ı öneriyorlar. En azından bu ürününü. Üçü arasından Trust'ı öneririm, bütçenizi belirtirseniz alternatif de önerebiliriz.

(KBR 19 MANLY)Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum şu ana kadar herhangi bir sıkıntısı yok nkey rollever(9 tuşa bastığında aynı anda algılıyor falan) muhabbeti sorunsuz çalışmakta metal kasa gayet şık Blue Switch'i beni pek memnun etmedi ama basım hissi olarak güzel Blue swtich K4 Switch'di sanırım beni ses açısından memnun etmedi (tabii ki kişiden kişiye göre değişir) doların artmasına rağmöen ürünün fiyatının hala aynı kalması da çok güzel arada iyi indirimler oluyor yanlış hatırlamıyorsam geçen sene haziran ayında 240 TL civarına almıştım.Bir sorunu daha var ürünün garip ve bir zaman sonra rahatsız edici bir yay sesi çıkarıyor herhangi bir tuşa bastığınızda. Eğer benim gibi klavyeyi yazmak için kullanacaksınız bu sizi biraz rahatsız edebilir bazen arka arkaya yazdığınızda 'tın' şeklinde ses geliyor .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı