Rampage KB-R28 alınır mı?

Florus

Femtopat
Daha fazla  
Kullandığım klavye bozuldugu icin yeni bir klavye alacağım. Rampage'nin kbr28 modeline denk geldim alınır mı? Veyaz 500TL 600TL altında da önerdiğiniz mekanik klavye var mı?

7 yıldır mekanik Rampage klavye kullanıyorum şimdiye dek bir sıkıntısı olmadı sadece ara sıra gıcırdıyor plastik kalitesindedir galiba 😄

Rampage alınmaz. O bütçelere hiç alınmaz. Etiket basan bir markayı tercih etmeyin.

Redragon
K552 inceledim biraz Amazon'da 475 TL yurt dışından geldiği içinmi böyle ?Redragon K552 Gökkuşağı KUMARA Mekanik Tenkeyless Klavye Windows PC için Anahtarlı Ağ, Kırmızı Anahtarlar, Güçlendirilmiş, Arkadan Aydınlatmalı Gökkuşağı Çok Renkli, İspanyol Düzeni — Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

İthalat depozitosu ile beraber 572 TL'ye geliyor. Gümrük masraflarını ödemenize gerek yok gönderici ödüyor demiş. Değerlendirilebilir. Bu klavye için iyi bir fiyat.

İthalat depozitosu ile beraber 572 TL'ye geliyor. Gümrük masraflarını ödemenize gerek yok gönderici ödüyor demiş. Değerlendirilebilir. Bu klavye için iyi bir fiyat.

Yurt dışı sipariş sorun çıkartır mı sizce.Birde ithalat depozitoyu nasıl ödüyoruz bilginiz varmı acaba

Son düzenleme:

Geri
Yukarı