Rampage KB-R33 Tuşlara Uzun Basıldığında Algılamama Sorunu

Kei_13

Hectopat
Üç gün önce sipariş verdiğim Everest Ramlage KB-R33 MACROMY isimli klavyemi ilk gün sıkıntısız kullandım ancak 2. günde klavyenin tuşlarına uzun basınca algılamama sorunu yaşadım. Yani oyunda yürürken "W" tuşuna 2-3 saniye basınca klavye sanki elimi tuştan kaldırmışım gibi yapıyor ve tekpi vermiyor. GTA 5'te "Tab" tuşu ile silah menüsünü açtığımda silah seçemeden menü kapanıyor ama tuştan elimi çekip tekrar bastığımda yeniden algılıyor ve birkaç saniye sonra yine algılamıyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Nasıl çözebilirim? Yoksa iade mi etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum klavyende sorun olacağını düşünmüyorum yazılımsal olabilir.
Bu linkteki konuyu incele bazen farklı problemler aynı çözüm yolu ile giderilebiliyor, bir bakmanı öneriyorum.

Fn+Q kombinasyonu ile düzeldi cevabınız için teşekkür ederim. Allah razı olsun geç cevap alsaydım iade edecektim
Dostum klavyende sorun olacağını düşünmüyorum yazılımsal olabilir.
Bu linkteki konuyu incele bazen farklı problemler aynı çözüm yolu ile giderilebiliyor, bir bakmanı öneriyorum.
Teşekkürler çok işime yaradı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı