Rampage KB-R74 space tuşu çalışmıyor

Enes Pmk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba yaklaşık 1 ay önce Rampage KB-R74 adında bir klavye aldım sorunsuz çalışıyordu ta ki düne kadar. Space tuşu PC ilk açıldığında çalışıyor fakat aradan 10 20 dk geçince birden çalışmayı bırakıyor. PC'yi kapatıyorum biraz bekliyorum açıyorum çalışmaya başlıyor bunun sebebi ne olabilir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest kalitesi. (!) Bir daha bu markada ürün tavsiye etmezsiniz umarım.
Sorununa bir şey diyemeyeceğim, çünkü daha önce ne duydum, ne gördüm. Başka bir klavye ile denediniz mi acaba? Belki yazılımsal bir sorundur. Bazı okuduğum yerlerde sıcaktan kaynaklı olduğu söylenmiş. Ne kadar doğrudur bilememekteyim..

Benzer bir şey Microsoft kablosuz klavye mouse setinde başıma geldi. Klavye ve mouse a tıkladığımda ekranda işlem görmesi belki yarım belki çeyrek saniye kadar gecikiyordu. Normal bir bilgisayar kullanıcısının anlayamayacağı veya umursamayacağı bir problem. Fakat takdir edersiniz ki oyunlarda böyle problemler çok can sıkıcı olabiliyor. Hele ki online oyunsa. Daha sonra 2 defa servise gönderdim. İkisindede yazılımsal veya donanımsal bir problem olmadığı yanıtını aldım. Yani açıkcası kazıklanmıştım verdiğim 120 lira heba olmuştu. Bir süre böyle kullanmayı denedim. Daha sonra bu işin böyle olmayacağına karar verdim. Gidip logitech marka klavye mouse aldım. Herşey mükemmeldi. Mouse u yaklaşık bir buçuk yıl kullandıktan sonra sağ ve sol tuşta tekleme problemleri olmaya başladı. Logitech e mail attım. Adamlar eski mouse u benden geri istemeden elimdeki mouse un sıfırını 1 hafta sonra bana hollandadan kargoladılar. Şuan o mouse u kullanıyorum. Demek istediğim şu: 'Kaliteden şaşmayın paranıza yazık olmasın. :)

Arkadaşlar sorun düzeldi kendi kendine hemde. Everest gerçektende kalitesiz yok yere arıza çıkarıp sonra düzeldi anlayamadım klavyeyi en kısa sürede değiştireceğim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı