Rampage KB-R9 Nasıldır?

Dostum inan hiç begenemedim klavyeyi, daha başka klavye arıyorum.
[/QUOTE]
Düzgün ve dikkatli kullanırsan alabilirsin bence. Evet Everest pek güvenilir bir marka değil ve ürünlerinin çabuk bozulmasıyla meşhurdur. Fakat dikkatli kullanımda pek de sorun çıkaracağını sanmıyorum.

@echonia Sen bilirsin ama G103 dışında klavye alırsan 3-4 ay olmadan elinde patlar. Bu bütçeye bu kadar güzellik oluyor. @MooNsPelL20 Hocam ne demek istiyorsun dikkatli kullanın derken? Klavyeyi alıp yerden yere vurmayacağız, o zaman sorun yaşayanların hepsi dikkatsiz kullanımdan dolayı.

İyi değil, önermiyoruz. Ondan daha ucuza ve çok daha iyi olan G103 varken hiç alınmaz.

Logitech G103 Oyuncu Klavye (920-005205) Fiyatı

GaMeR DeDiGiNiN KlaVyEsİ IsIkLi OluR LeN **
Bende KB-R04 var. Zamaninda 120 liraya almistim. Yazmaya uygun. **LeDLeRi De VaR MoRq. Metal govdesi falan.

Bak sana tavsiye verebilecek yastamiyim bilmiyorum ama, git vatana. Cikarin klavyeleri de. Zaten butun klavyeler orada gosteriliyor olmasi lazim. Git hepsini dene. Zaten bilgisayara falan bagli degil. Git o klavyelerde yazi yaz rastgele. Hangisi daha ergonomik gelirse onu kenara yaz. Sonra baska teknoloji marketlerine git. Onlarda dene. **LeDLeRi OlSuN mUtLaQa MorQ

Not aldigin klavyeleri internette arastir kronik sorunu varmi diye. Ve eleye eleye elbet bir tanesinde karar kilacaksin. Onuda alirsin.

KB-R04. 2 yildir kullaniyorum. Super birsey. Al demiyorum ama dene.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı