Rampage KB-R90 Orion Neden alınmamalı?

Ky_Serkan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir klavye arayışındayken, arkadaşımın da önerisiyle Rampage KB-R90 Orion Red Switch klavyeyi 10 Ağustos tarihinde aldım. 20 gün sonra CS:GO oynarken W "+forward" tuşumda gariplikler hissetmeye başladım. W tuşuna bastığımda karakter hareket etmiyor, 1-2 saniye sonra algılıyor ya da rampada kalmış arabalar gibi tekleyerek kesik kesik hareket ediyordu. Fakat masaüstünde yazı yazarken bu durumu hissedemiyorsunuz (özellikle yazdığım notta bunu belirttim). Velhasıl kelam, garantisi olduğu için içim rahattı ( olmamalıymış! ) 7 Eylül tarihinde klavyemi, garantiyi veren segment bilgisayar teknik servisine gönderdim. 9 Eylül tarihinde ürün arıza işleminin yapılması için kayıt altına alındı. Bugün itibari ile ürün elime ulaştı. İşlem falan yapılmamış, arızası yok diye geri gönderilmiş. PC'ye takıp, W tuşuna basıp, AAA bu çalışıyor sorun yok deyip kapattılar sanırım. 10 gün boyunca klavyesiz kalmamak için, gidip geçici kullanım amacıyla 80-100 liralık klavye satın aldım. Toplamda 380 lira civarında bir tutar ödemiş oldum. Her zaman ucuz alacak kadar zengin değilim tezini savunan biri olarak, yaptığım bu hatayı yapmamanız için sizleri uyarmak istiyorum. Güvenmediğiniz, bilmediğiniz markalardan ürün almayın. 1 defa alın ama uzun ömürlü olsun. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı