Rampage KB-R90 Orion RGB alınır mı?

Echidna

Hectopat
Arkadaşlar bu klavyeyi almayı düşünüyorum, ama bir türlü alsam mı, almasam mı? Karar veremiyorum. Rampage KB-R91'de cazip geliyor sizce hangisi? Orion'un yazılımı da var.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata dediğin 1000 lira sanki. 300 TL'ye mekanik klavye almak mantıklı değil bizzat Gamepower saber ile test ettim.
179 TL'ye bile Gamemax X560QU modeli bulunuyor, Blue Switch ve tüm tuşları Anti-Ghost özelliğine sahip bir tek bilek desteği yok. İncehesap Gaming indiriminden 150 TL' ye alanlar var 1.5 sene kullanan da çok ve bir kronik problemi yok. Gamepower, James donkey çöp bir marka. Çoğu gerçi Çin'den alıp üstüne logo basıyor ama bu fiyatlara gayet alınır ve kronik bir model değilse kullanışlı. 300 TL açıkçası membrane bir klavyeye verilmez. Plastik yerine Switch kesinlikle. Tabi o klavyeler kadar kalitesi olmaması normal, ama ondan kat kat iyi fiyatı var.

Kesinlikle alma! 10 Ağustos'ta Trendyol indiriminden aldım. FPS oyunları oynayan biriyim. W tuşu oyun içerisinde bazen 1-2 saniye sonra algılıyor. Bazen kesik kesik algılıyordu. Fakat oyun dışında bu problemi hissetmeniz çok zor. Anlık reaksiyonda farkediyordum. Duvara çarpmış gibi oyun karakterim duruyordu. Garantili olduğu için göndereyim tamir etsinler istedim. Segment bilgisayar garantisinde olduğu için, 7 Eylül'de gönderdim. 9 Eylül'de işleme aldılar. Bugün klavye elime ulaştı. Arıza yok diye geri göndermişler. Acaba nerede test ettiler de bu kanıya vardılar bilemiyorum. Gidip para verip geçici klavye aldığıma mı yanayım yoksa bu çöpe 300 lira verdiğime mi kararsız kaldım.

Geri
Yukarı