Rampage KB-R90 Orion RGB alınır mı?

Ben Kullanıyorum Rampage Orion'u 1 Hafta Oldu Bence Gayet Rahat Ve Fiyatıda 444 TL'den 262'ye Düşmüş Ben Tercih Ederim.

Klavye gerçek mekanik değil mi şu an bende de var klavye ama ucuz ya mekanik hisli falan değil değil mi? Onun dışında soranlar olacaksa klavye bu fiyata 10 numara 5 yıldız.

Arkadaşlar Rampage Orion marka mekanik klavyeyi 1 aydır kullanıyorum. Yaklaşık yıldır mekanik klavye kullanıyorum daha önce Brown,Black,blue,red switchli klavyeler kullandım. Öncelikle mekanik klavyeyi neden aldığın önemli! Bunlar şunlar;

Ses konusunda kendini tatmin etmek ve ailevi sıkıntıların yoksa kesinlikle BLUE al derim çünkü gerçekten tatminkar bir sesi var.

Oyunlarda daha iyi bir performans sergilemek için ve aynı zamanda FPS oyunlarında daha iyi oynamak için ise kesinlikle RED al derim.

Sona kalan switchler ülkemizde en az kullanılanlar zaten ama ben genede yazayım.

Eğer MOBA yani genelde mobacıların ne oynadıkları bellidir. Lol ve Dota gibi oyunlar oynuyorsanız sizin için BLACK öneririm tuşlar ağır olduğundan komboları daha hızlı ve kontrollü atabilirsiniz.

Eğer yazı yazmak veya MMORPG oyunları oynuyorsanız ise size BROWN önerebilirim.

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı