Rampage KB-R91 alınır mı?

Ben teşekkür ederim.

Rampage logo bastığı için önermiyoruz. Kardeşime Rampage klavye almak zorunda kaldım ve 3 aya bozuldu. Senin kullandığın klavye Çin'de logo basılmış bir klavye. "ArCiBi"leri koyup çok iyi klavye diye satıyorlar.
Nedense bu klavyeler aynı. 🙂
Sırf tasarımları birbirine yakın diye kesinmiş gibi böyle bi tespitte bulunmanı doğru bulmuyorum. Açıkçası Steelseries, Razer ve Logitech'in de mekanik klavyelerini kullandım zaman zaman şuanki klavyemle çoğundan daha rahat ediyorum yine de herkesin kendi fikri tabiki :)

@majestic777 birbirine yakın mı? Sana onlarca Rampage'in tasarımı aynı olan kulaklık, klavyelerin linkini atarım.
https://www.hepsiburada.com/logitec...ILvdg5eGl5kUXZcWuKvXunv8lqEH3buwaAn2KEALw_wcB Bunu kullanıyorum şuan sizce o klavye ile arasında fark görebilirmiyim?
Galiba o klavyede anti-ghosting yok. Aldığınız klavyede anti-ghosting var.

@majestic777 birbirine yakın mı? Sana onlarca Rampage'in tasarımı aynı olan kulaklık, klavyelerin linkini atarım.

Galiba o klavyede anti-ghosting yok. Aldığınız klavyede anti-ghosting var.
Dostum ona kalırsa bende gider tasarımı Logitech, Razer bilmem ne markalarla aynı olan bi ton Çin yapımı ürün atarım. Yani Çinliler zaten çoğu şeyin replikasını ya da kopyasını üretiyorlar. Bu durum hayatın her noktasında var. Şimdi sen getire getire diyosun ki Çin'de de aynı tasarım ürün var o yüzden Rampage Çin merdiven altı ürünlere marka basıyo çok ucu açık bi suçlama bence :)

Yeni konular

Geri
Yukarı