Çözüldü Rampage km-9858 jazzy klavye mouse setinde makro tuşları nasıl atanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Origin Man

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 3060 OC 12 GB/Ryzen 5 5500/8X2 Ram/500 gb SSD/ Win 11 Pro/Tuf Gaming a520m-plus
Üstte rec, g1, g2.. G6 gibi macro tuşları var. En iyi şekilde nasıl atama yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Üstte rec, g1, g2.. G6 gibi macro tuşları var. En iyi şekilde nasıl atama yaparım?

Önce rec tuşuna basıp ardından atamak istediğin tuşa basıyorsun ve oradaki G tuşlarından birine basıp atama bitiyor. Örneğin Z+r tuşlarını G3 tuşuna atamak istiyorum önce rec tuşuna basıp Z ve R tuşlarına bir kez basıp G3 tuşuna basınca atanmıs oluyor.

Önce rec tuşuna basıp ardından atamak istediğin tuşa basıyorsun ve oradaki G tuşlarından birine basıp atama bitiyor. Örneğin Z+r tuşlarını G3 tuşuna atamak istiyorum önce rec tuşuna basıp Z ve R tuşlarına bir kez basıp G3 tuşuna basınca atanmıs oluyor.

Çözüm

Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı