Çözüldü Rampage KM-R5 klavyenin tuşları düzgün çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ORGANIZE

Hectopat
Son günlerde klavye düzgün çalışmamaya başladı. Oyun oynuyorum tuşa basılı tutunca bir basıyor bir basmıyor.

Bozulmuş mudur? Klavye: Rampage km-R5

Son düzenleme:
Çözüm
5-6 ay oldu. Her tuşta oluyor.
Çok kaliteli bir klavyeye benzemiyor hocam, alalı fazla da olmamış bu kadar kısa sürede bozulması garip. Bende ara sıra Tab'a basınca bas çek yapıyormuş gibi oluyordu klavyeyi çıkartıp takınca düzeliyordu, deneyebilirsiniz fakat düzeleceğini sanmıyorum.
Ne kadar oldu klavyeyi alalı? Ömrünü tamamlamış olabilir. Her tuşta mı oluyor yoksa belirli tuşlarda mı?

5-6 ay oldu. Her tuşta oluyor.
Çok kaliteli bir klavyeye benzemiyor hocam, alalı fazla da olmamış bu kadar kısa sürede bozulması garip. Bende ara sıra Tab'a basınca bas çek yapıyormuş gibi oluyordu klavyeyi çıkartıp takınca düzeliyordu, deneyebilirsiniz fakat düzeleceğini sanmıyorum.

Çözüm
Çok kaliteli bir klavyeye benzemiyor hocam, alalı fazla da olmamış bu kadar kısa sürede bozulması garip.

Zaten aldığım gün mouse bozuldu çöpe attım. Rampage'nin ürünleri kötü.

Bende ara sıra Tab'a basınca bas çek yapıyormuş gibi oluyordu klavyeyi çıkartıp takınca düzeliyordu.
Klavyeyi çıkartıp taktım düzeldi. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı