Rampage Miracle K2 klavye alınır mı?

Bunu öneririm. Gerçek mekanik hisli klavye budur. İçerisinde gerçekten Switch var. Kuzenim kullanıyor gayet memnun.
Eki Görüntüle 1796656

Dalga mı geçiyorsunuz yoksa gerçekten slikonu Switch mi zannettiniz?

Yeni bir klavye almak istiyorum. Rampage Miracle K2 buldum, sizce iyi mi alınır mı?

Hata edip klavyede Gamepower Saber RGB seçtim, seçmez olaydım. Kesinlikle görünüşe aldanmamanız gerek saberlerde kronik tuş basmama sorunundan müzdaribim. 1 kere hata edip aldım bir daha bu markalardan herhangi bir alışverişim olmaz. Size de tavsiye ederim aynısı.

Bunu öneririm. Gerçek mekanik hisli klavye budur. İçerisinde gerçekten switch var. Kuzenim kullanıyor gayet memnun.
Eki Görüntüle 1796656
hocam attığınız keyboard seMi-mechanical yani mekanik klavye hissiyatı veren bir mebran klavye.

Hata edip klavyede Gamepower Saber RGB seçtim, seçmez olaydım. Kesinlikle görünüşe aldanmamanız gerek saberlerde kronik tuş basmama sorunundan müzdaribim. 1 kere hata edip aldım bir daha bu markalardan herhangi bir alışverişim olmaz. Size de tavsiye ederim aynısı.

hocam attığınız keyboard seMi-mechanical yani mekanik klavye hissiyatı veren bir mebran klavye.
Evet, o yüzden gerçek mekanik hisli dedim. Çünkü membran üzerine switch koymuşlar. Bu klavyedeki switchin tek işlevi mekanik hissini sağlamak.

Evet, o yüzden gerçek mekanik hisli dedim. Çünkü membran üzerine Switch koymuşlar. Bu klavyedeki Switch'in tek işlevi mekanik hissini sağlamak.

Gecenin köründe uyku sersemi dikkatli okumamışım doğru demişsiniz hocam.

Dalga mı geçiyorsunuz yoksa gerçekten slikonu Switch mi zannettiniz?
Kimse neden yazdığımı anlamadı yav. Gerçek mekanik hisli dedim, bu bir mekanik klavye demedim. Çoğu mekanik hisli klavye membran oluyor bunun ise membran üzerinde switchleri var. Sadece silikon değil. O switchlerin tek işlevi ise mekanik hissiyatını sağlamak.

Kimse neden yazdığımı anlamadı yav. Gerçek mekanik hisli dedim, bu bir mekanik klavye demedim. Çoğu mekanik hisli klavye membran oluyor bunun ise membran üzerinde Switch'leri var. Sadece silikon değil. O Switch'lerin tek işlevi ise mekanik hissiyatını sağlamak.

Ya ne alaka? G213'ün fotoğrafını atayım sana onda da var bunlardan.

Ya ne alaka? G213'ün fotoğrafını atayım sana onda da var bunlardan.
İlk olarak sadece dediğim klavye gerçek mekanik hisli demiyorum, başka bu şekilde membran üstü switch klavyeler olabilir.

İkinci olarak ise;

Logitech G213 sadece membran.
Screenshot_20230529-034027716_1.jpg

Gerçek mekanik hisli klavye membran üstü switch.
Screenshot_20230509-040753279_1.jpg

İlk olarak sadece dediğim klavye gerçek mekanik hisli demiyorum, başka bu şekilde membran üstü Switch klavyeler olabilir.

İkinci olarak ise;

Logitech G213 sadece membran.
Eki Görüntüle 1798105

Gerçek mekanik hisli klavye membran üstü Switch.
Eki Görüntüle 1798107

Mekanik hisli diye bir şey yok. Markaların membran diyerek satamayacaklarını bildikleri için mekanik hisli yazıyorlar oraya. Malum Trendyol kitlesi tek hücreli canlılardan oluştuğu için kargo hızlı geldi diye 5 yıldız veriyor. Ayrıca farkındaysan Switch dediğin yer dışa doğru değil. G213 iç kaliteye önem verdiğ için daha kaliteli bir tuş düzeni kullanıyor. Hayatımda plastik Switch diye bir şey duymadığımı ve beyaz Switch'in olmadığını belirtmek isterim. O tamamen tuşu yukarı kaldırmak için.

İşin uzmanı değilim ama bu kadar kolpa bir klavyeyi övmenize gerek yok. İnanmayacaksanız arkadaşlar yardımcı olsun.

@GalaxySal450 @kino @ikseroo

Yeni konular

Geri
Yukarı