Rampage Miracle-X1 Düşük Performans Sorunu

egerafi

Kilopat
Daha fazla  
Windows sesi 0'da kumanda'an sesi en yükseğe aldığım zaman hiçbir şey açık olmamasına rağmen arka plandan leş bir cızırtı geliyor zira Mikrofonu'da testtekilerle neredeyse alakasız.
Windows sesi 50'de YouTube sesi yarıda ve dışarıya gümbür gümbür ses veriyor konuşma sesimden bile fazla sanki Kulaklık değilde Hoparlör.
Tüm Driverlarım güncel Kulaklığın yazılımını'da kurdum tüm ayarları denedim değişen bir şey yok.
Bilgisayarım'da sorun var desem Kulaklığın kendi Ses Kartı var. Bilgisayarımla alakalı problem olamaz diye düşünüyorum.

Ekolayzer ayarlarını kurcaladım biraz en alt seviyelerde sesi o kadarda dışarı aktarmıyor ama kalite azalıyor.
Mikrofonun testini yapıp başka bir Kulaklık üzerinden dinlediğimde saçma bir şekilde normal geliyor cızırtısız.

En önemli kısım CS:GO oyununda ise 7.1 açık olsa da olmasa da sesleri ayırt edemiyorum çook karışık geliyor.

Sizin kullandığınız 7.1 Kulaklıklar'da bu tür sorunlar mevcut mu sesi dışarıya fazla vermesi gibi?

İade etmek istiyorum bir yandan da istemiyorum diğer gelecek Kulaklıklar da bu şekil olacakmış gibime geliyor ve tasarımı çok hoşuma gitti .
İade durumunda bu fiyat aralığında (200 TL) önerebileceğiniz Kulaklık var mı çokta olmasa tasarıma önem veriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı