Rampage monitör alınır mı?

Bütçe
1500
Dostum, bir alt modelini kullanıyorum. Işık sızması mevcut. Eskiden monitör hep kapanıyordu, sonra içindeki anakartı değiştirdik. ViewSonic kartı şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önermem. O fiyata bir sürü opsiyon var. İki tanesi;

Hangi oyunları oynadığınızı, oyun dışında ne yaptığınızı ve ekran kartınızı belirtirseniz en iyi seçeneği sunabiliriz.

Alınır mı? Bu fiyata başka opsiyon var mı?
Rampage kasa,psu,klavye,mouse, monitör alınmaz.Kasa ve psu hariç çoğu ürünüm rampage hiçbirinden memnun değilim.

Rampage kasa, PSU, klavye, mouse, monitör alınmaz. Kasa ve PSU hariç çoğu ürünüm Rampage hiçbirinden memnun değilim.

Kanka klavyem Rampage KB-RX63 atom eskiden 2 tane Rampage mouse değiştirdim. Monitörüm Rampage. Hiçbirinde hiçbir sorun yaşamadım gayet güzel kaliteliler hani klavyeye laf ettirmem monitörede laf ettirmem mouse sana kalmış geri kalan her şeyden çok memnunum.

Kanka klavyem Rampage KB-RX63 atom eskiden 2 tane Rampage mouse değiştirdim. Monitörüm Rampage. Hiçbirinde hiçbir sorun yaşamadım gayet güzel kaliteliler hani klavyeye laf ettirmem monitörede laf ettirmem mouse sana kalmış geri kalan her şeyden çok memnunum.
Rampage kulaklık ve monitör kullanıyorum.Şuana kadar rampage markasından memnun kalan görmedim duymadım.

Geri
Yukarı