Rampage monitör şok markete ne zaman gelir?

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, en son kuzenim nisan ayında şoka gelen Rampage monitörden aldı ve bende aynı monitörü almak istiyorum. Fakat neredeyse 4 aydır bekliyorum o monitör hala gelmedi sizin tahminlerinize göre sizce ne zaman gelir?

Not: Lütfen biz kahin miyiz demeyin sizin düşüncelerinizi ve fikirlerinizi almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geleceğini pek sanmıyorum gelse bile zaten neredeyse internetteki ile fark olmuyor ayrıca Rampage monitör almanızı önermem.

Fiyatı piyasaya göre çok mu düşüktü? Bu tarz üzerine yalnızca marka basılmış bir monitör alacaksan fiyatının ortalama bir monitörden %30 civarı ucuz olması gerekli ki. Monitörler uzun süre dayanması gereken ürünler, görüntüsüne aldanma garanti bittikten sonra sıkıntı çıkma ihtimali yüksek.

Fiyatı piyasaya göre çok mu düşüktü? Bu tarz üzerine yalnızca marka basılmış bir monitör alacaksan fiyatının ortalama bir monitörden %30 civarı ucuz olması gerekli ki. Monitörler uzun süre dayanması gereken ürünler, görüntüsüne aldanma garanti bittikten sonra sıkıntı çıkma ihtimali yüksek.

Tamam o zaman bu konudan sonra monitör önerisi için konu açacağım bakarsanız sevinirim.

Hocam gelirse 1500TL gibi bir fiyata gelir ve o fiyata daha iyi seçeneklere internetten rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ben IPS panel ve 144Hz olduğu için 1300 TL civarına almıştım. Benim deneyimlerim güzel fakat markanın diğer ürünlerinden de kaynaklı imajının kötü olması kullanıcıyı korkutmuyor değil. Bu markalara hiç bulaşmayın derim.

Ben bu monitörden en son geldiğinde almıştım internet fiyatıyla çok arada fiyat farkı yoktu 100-150 tl gibi fark vardı.İnternetten de alabilirsiniz ayrıca ben çok memnunum hiç bir sıkıntısı yok görüntü güzel renkler iyi freesync destekli bendede amd kart var iyi uyum sağladı...

Yeni konular

Geri
Yukarı