Rampage Onion KB R90 vs Gamepower Warlock

YamukAdam

Hectopat
Makaleler
4
Rampage onion KB R90 klavyesini mi tercih etmeliyim yoksa Gamepower Warlock klavyesini mi tercih etmeliyim? İkisi arasında çok kaldım. Yardım ederseniz teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Rampage KB R90 kendimde kullanıyorum efsane sesi var fakat onion değil Orion başlığı yanlış yazmışsınız.

Malzeme kalitesi anlamında şu klavye ikisinden de iyi, tavsiye ederim:

Bir hata yapıp KB R90 Orion aldım :( fakat tuşları efsane oturuyor.

Malzeme kalitesi anlamında şu klavye ikisinden de iyi, tavsiye ederim:
Bu klavye mekanik mi mekanikse hangi switch?

Bu klavye mekanik mi mekanikse hangi Switch?

Mekanik değil, Technopat'ta videosu var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mekanik değil, Technopat'ta videosu var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben kararımı verdim. Gamepower warlock alıcam. Hem mekanik hem de şık.

Ben kararımı verdim. Gamepower warlock alacağım. Hem mekanik hem de şık.
Sırf GamePower diye değil, o klavye kronik sorunlu bir model, ışıkların bozulması ve tuş basmama sorunu var.

Klavye konularına çok bakmasam bile bir sürü "Gamepower Warlock Tuş basmıyor" konusuna mesaj yazdım. Tabii ki dediklerim işe yaramadı, çoğu garantiye gitti.

Şahsen ben önermem. Ama alternatifler konusunda diğer arkadaşlar daha sağlıklı yardımcı olacaktır.

Sırf GamePower diye değil, o klavye kronik sorunlu bir model, ışıkların bozulması ve tuş basmama sorunu var.

Klavye konularına çok bakmasam bile bir sürü "Gamepower Warlock Tuş basmıyor" konusuna mesaj yazdım. Tabii ki dediklerim işe yaramadı, çoğu garantiye gitti.

Şahsen ben önermem. Ama alternatifler konusunda diğer arkadaşlar daha sağlıklı yardımcı olacaktır.
Benim ucuz ve mekanik bir klavyeye ihtiyacım var. Siz ne önerirsiniz?

Geri
Yukarı