Rampage Orion mekanik klavye alınır mı?

• Konuyu başlatan nexN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 3B

nexN

Hectopat
Yer
Çankaya, Ankara
Daha fazla  
Meslek
BAKT Yönetim Kurulu Başkanı | BAKT Chairman of the executive board
Arkadaşlar 200-300 arası bir mekanik klavye almak istiyorum. Rampage Orion isimli bir klavye buldum. Linkini koyacağım. Bu klavye alınabilir mi?

Ben kullanıyorum ve çok memnun kaldım oldukça fazla RGB kombinasyonları ve özellikle almaya karar vermemdeki etmen 0.2 MS'lik tepki süresi var. 1 MS bilindik markalar 600 TL ve üzeri malesef ki bu 0.2 MS. Almaya karar verirseniz dikkat edin tuş sesi baya fazla ha benim için sorun değil bilerek satın aldım ve sevdim tuş seslerini gayet önerebilirim bilginize. Tek gördüğüm eksik bilindik pahalı üst seviye klavyelerdeki gibi yazılımı olmadığı için örneğin Aura Sync ile senkronize edemiyorsun artık kendin ayarlıyacaksın renkleri geçişleri vs.
Ben kullanıyorum ve çok memnun kaldım oldukça fazla RGB kombinasyonları ve özellikle almaya karar vermemdeki etmen 0.2 MS'lik tepki süresi var. 1 MS bilindik markalar 600 TL ve üzeri malesef ki bu 0.2 MS. Almaya karar verirseniz dikkat edin tuş sesi baya fazla ha benim için sorun değil bilerek satın aldım ve sevdim tuş seslerini gayet önerebilirim bilginize. Tek gördüğüm eksik bilindik pahalı üst seviye klavyelerdeki gibi yazılımı olmadığı için örneğin Aura Sync ile senkronize edemiyorsun artık kendin ayarlıyacaksın renkleri geçişleri vs.
Şunuda söyliyeyim. İndirim günlerinde satın aldım şuankinden dahi daha uyguna denkgetirdim. Es geçmem mümkün değildi tam bir F/P olarak denkgeldi yani.

3-4 ay oluyor, gayet memnunum, RGB kombinasyonlar oldukça fazla, 0, 2 ms gecikme ile içim rahat, yankısımlarındada RGN bulunuyor. Dikkat etmeniz gereken tuş sesi en yüksek olanlardan ben severek aldım sesi seviyorum.

Dostum sizde Blue Switch mi var yoksa Red Switch mi? Ayrıca şu anda bende almak istiyorum. Karşılaştığınız bir problem var mı? Hala daha kullanıyor musunuz? Memnun musunuz? Ayrıca yazılım desteği gelmiş diye biliyorum bir kontrol edebilirsiniz. İzlediğim bir YouTube videosunda yazılımı tanıtmışlardı.

Dostum sizde Blue Switch mi var yoksa Red Switch mi? Ayrıca şu anda bende almak istiyorum. Karşılaştığınız bir problem var mı? Hala daha kullanıyor musunuz? Memnun musunuz? Ayrıca yazılım desteği gelmiş diye biliyorum bir kontrol edebilirsiniz. İzlediğim bir YouTube videosunda yazılımı tanıtmışlardı.
Dsotum kusura bakma geç oldu biraz, ancak 5 Haziranda askere teslim olmuştum. Hala kullanıyorum henüz bir aksilikle karşılaşmadım, hala severek kullandığım bir klavye ayrıca benimki Red Switch.

Yeni konular

Geri
Yukarı