Rampage Orion "Z" tuşu çalışmıyor

Aiakios

Centipat
Bundan dört gün öncesine kadar her şey çok güzel gidiyordu. Akşam üstü yemeğimi yemişim yanında içeceğimi yudumluyorum (içecek Shiweps marka) içeceğimi klavyeye döktüm. Bu zamana kadar birkaç kere daha döktüm asitli içecek ve bir şekilde tamamen kurtarmayı başardım ancak bu sefer Z tuşunu kaybettim. Klavyeye içeceğim döküldüğü anda hemen kaldırdım klavyem Rampage Orion Red Switch bu arada söylemeyi unutmuşum. Mekanik klavyemi hemen kaldırdıktan sonra içecek akarken kuru bir bez ile sildim klavyeyi, bazı tuşlar kafayı sıyırmış olsa da bir gün sonra bu durum geçiyordu. Okaydim bu duruma, hemen sildikten sonra bilgisayarı kapattım.

Yarın oldu, bilgisayarı açıp klavyeyi denediğimde her tuşu düzgün kusursuzdu, arkadaşımla beraber oyuna girdik. Bir süre sonra klavye yapış yapış olmaya başladı. Bende dayanamayıp klavyenin tuşlarını söküp internette anlatıldığı gibi türlü türlü videolarda ki gibi temizledim ancak bu sefer space tuşu ve Z tuşu çalışmamaya başladı. Bir şekilde space barı kurtardım ama Z tuşunu geri getiremiyorum. Farklı farklı şeyler denedim, limon kolonyası, aseton, su fakat hiçbiri fayda etmedi ıslak olduğunda çalışsa da kuruyunca kayboluyor. Bunun için ne yapabilirim? Teşekkür ederim şimdiden kibarca yazacağınız cevaplarınız için.

Not: Z tuşu için kopyala yapıştır yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı