Rampage Orion klavyenin "W" tuşu algılanmıyor

Turta

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 6 ay önce Rampage Orion RGB mekanik oyuncu klavyesi satın aldım. Geçtiğimiz günler klavyemin "W" tuşu arada basmamaya başladı. Klavye temizliği vs. yaptım ama hala aynı sorunu yaşıyorum. Garantisi olduğu için garantisini sağlayan firmaya mail yolladım fakat geri dönüş alamadım. Ben de tuşu yerinden çıkardım ve küçük bir peçete sıkıştırarak tekrar denedim, durum düzeldi ama bugün aynı sorun ile tekrar karşılaştım. Ne yapmam gerekiyor tuşu düzeltebilmek için?

Rampage mouse kullanıyorum 2 yıldır ne tekerleği bozuldu ne sol tıkı. Kullanmadan karalamaya gerek yok. Her markanın bütçelere göre farklı ürünleri var
Sadece sende sorun çıkmadı diye iyi bir marka olmuyor. Ayrıca kullanmadan karalama diye bir şey de yok. Kaç kişi gördük buralarda kullanıp klavyesi mousesi yada kulaklığı bozulan öyle değil mi ?

Cevabınız için teşekkür ederim. Acaba hangi klavye, mause, kulaklık marklarını öneriyorsunuz?
Rica ederim. SteelSeries, Corsair, Gamenote, Logitech, Gigabyte markalarını önerebilirim. Şahsen soracak olursan SteelSeries ekipmanlarını tercih ediyorum ve kullanıyorum.
Rampage mouse kullanıyorum 2 yıldır ne tekerleği bozuldu ne sol tıkı. Kullanmadan karalamaya gerek yok. Her markanın bütçelere göre farklı ürünleri var
Rampage'in 3 tane ürününü kullandım hepsi de 1 yıl içinde bozuldu. Senin sorun yaşamaman diğerlerinin yaşamayacağı anlamına gelmiyor.

Bende rampage mouse kullanıyorum, bende çok memnunum ama maalesef klavyede böyle bir sorunla karşılaştım
Klavyesini hiç kullanmadım sgm rx9 faresini kullanıyorum ama bence garantiye yollasanız daha iyi olur orion rgb fiyatı oldukça fazla.

Sadece sende sorun çıkmadı diye iyi bir marka olmuyor. Ayrıca kullanmadan karalama diye bir şey de yok. Kaç kişi gördük buralarda kullanıp klavyesi mousesi yada kulaklığı bozulan öyle değil mi ?
Ben iyi bir marka demedim. Şu "boşuna Rampage, GameBooster gibi markalardan ekipman almayın demiyoruz" ifadesine bu bilmişliğe muhalefet ettim. Zaten adam mağdur bir de böyle yazarak moralini bozmaya gerek yok. Bir ürün kötü çıktı diye tüm marka kötü sayılmaz. Demek ki klavye konusunda başarısızlar 6 ayda W bozuluyorsa

Senin sorun yaşamaman diğerlerinin yaşamayacağı anlamına gelmiyor.
Bu ifade kendisiyle çelişen ifade. Çünkü zıttı da gayet olağan bir durum. Şöyle ki senin 1 yılda bozuldu diye herkesin 1 yılda bozulacağı anlamına gelmeyeceği için kendinle çelişmiş olursun (Markayı savunmadım)

Forumda 1 haftada onlarca konu açılıyor bu tür markalar yüzünden.
Ucuz olduğu için çok satılıyor doğal olarak da çok satılan ürünün şikayet oluşma ihtimali çok yükseliyor. Ama ben mesela bu konudan sonra alacaksam da Rampage klavye almam 6 ayda bozulmak için o fiyat çok fazla.

Son düzenleme:
Klavyesini hiç kullanmadım sgm RX9 faresini kullanıyorum ama bence garantiye yollasanız daha iyi olur Orion RGB fiyatı oldukça fazla.

Ben iyi bir marka demedim. Şu "boşuna Rampage, Game booster gibi markalardan ekipman almayın demiyoruz" ifadesine bu bilmişliğe muhalefet ettim. Zaten adam mağdur bir de böyle yazarak moralini bozmaya gerek yok. Bir ürün kötü çıktı diye tüm marka kötü sayılmaz. Demek ki klavye konusunda başarısızlar 6 ayda W bozuluyorsa.

Ben moralini bozmaya çalışmadım, ayrıca moralini bozduysam da özür diliyorum konu sahibinden.
Sadece forumda dolaşan forumu kullanan kişilerin bu tür markaların önerilmediğini bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Forumda 1 haftada onlarca konu açılıyor bu tür markalar yüzünden.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı