Rampage pişmanlık mı?

ACExACE

Hectopat
Merhaba daha alalı Rampage Fury X 7.1 kablosuz oyuncu kulaklığım 2 ay önce alındı ve kırıldı hafif bir dokunuş ile kırıldı. Resmen yere düşürsem herhalde toza dönüşürdü cidden ilk defa bu şekilde ekipmanım kırıldı. 650 TL'ye almıştım. Bir de indirimde 650, şimdi çöpe mi gitti? Bunun garantisi nerede? Haberiniz var mı?

Son düzenleme:
Merhaba daha alalı Rampage Fury X 7.1 kablosuz oyuncu kulaklığım 2 ay önce alındı ve kırıldı hafif bir dokunuş ile kırıldı. Resmen yere düşürsem herhalde toza dönüşürdü cidden ilk defa bu şekilde ekipmanım kırıldı. 650 TL'ye almıştım. Bir de indirimde 650, şimdi çöpe mi gitti? Bunun garantisi nerede? Haberiniz var mı?
Rampage 100 Liralık kulaklıkları idarelik alınır. Şu an SNR-X9 kullanıyorum ve mikrofonu bozuldu onun dışında sorunu yok.

Senin sorununa gelirsek, Rampage'ye Mail atarak görüşebilirsin.

SNR7-mesh Plus kullanıyorum 1 yıldır güzel çalışıyor bass sesi fiyatına göre harika.

İlk defa ekipmanım kırıldı hayatımda bir kez bile mouse kulaklık klavye bozmadım. Nasıl kırıldığını bende anlamadım.

Hocam KB-R9 klavye, Sniper mouse ve Hawker kulaklık var. Kulaklık güzel ama mouse orta tekerliği 6. ayda sorun çıkarmaya başladı. Klavye de de fiyatının ucuz olmasından dolayı mıdır bilmem ayakçıkları açınca hafif oynama yapıyor, bende ayakçığın altına peçete koydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı