Rampage PSU alınır mı?

Patlarmı patlamazmı Allah kerim. Fakat yaptığınız anka kuşunu tahta kafese koymaktan başka birşey değil :) Ben bunu kullanıyorum. Sıfır ses var ama maalesef ki kabloları eski tip renkli kablolardan. Eğer silikn siyah kablo olsun daha premium olsun avantajlı olsun derseniz Hydro serisine bakın.

Yani sıkıntılı marka. Tabi teknoloji şans işi. :D 6 senedir Everest PSU kullanan arkadaşım var. Ama yine de güven olmaz bu markalara.

Bende yukardaki PSU'yu aldım zamanın da ve uzun süredir kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim. Ben alırken de bazı arkadaşlar alma demişlerdi ama bütçeme en uygun bu vardı. Daha bilindik markaları tercih edebilirsin ama paran varsa tabi ki.

Rampage neyde kötü değil ki. Ülkede tek Rampage öven "Uyduruk FurYmelel" adam bir bildiği bile yok. Rampage alınmaz. Mouse aldım 1 ay sonra gıcırdama oldu. Klavye zaten 3 aya klavye full şeffaflaştı. WASD filan yerlerini bilmesen basamazsın. Rampage önermiyorum.
Almayın bazı fazla kullanıcının kullandığı ürünleri hadi tamam derim ama yok kesinlikle alınmaz. Hele PSU yok daha neler.

Valla dostlar aldım artık biraz kullanacağım mecburen umarım bir şey olmaz artık sonra 1 2 ay sonra değiştireyim.
Hocam yazılanlar umurunuzda olmayacak ise direkt alsanıza istediğinizi size bu kadar insan yazıyor hiçbirin dinlemiyorsunuz. 2 ay sonra değiştireceğim diyorsunuz. 2 ay için rampage psu'ya 330 TL vermişsiniz.
1- THERMALTAKE Litepower 550W 120mm Fanlı PSU | ITOPYA
2- Xigmatek EN40704 500W X-Power X-Calibre 500 80+ Power Supply - incehesap.com
3- Xigmatek EN40711 600W X-Power X-Calibre 600 80+ Power Supply - incehesap.com
4- Ucuz Power Supply (PSU) Modelleri ve Fiyatları - incehesap.com
Bakın bunlar o ramgape psu ya verdiğiniz 330 TL den 10-20 TL daha pahalı sadece 10-20 TL. Ve bunlar Thermalake, Xigmatek, Zalman Psu sektöründe en kaliteli Psu üreticilerinden. Ama siz 330 TL yi rampage'e vermişsiniz. Güle güle kullanın ancak tek sinir olduğum şey, konu açıyorsunuz 1 Allah'ın kulu önermiyor, bu kadar insan size almayın diyor ama laf dinlemiyorsunuz. Umarım benim gibi güç kaynağı yüzünden anakartınız yanmaz herhangi bir parçaya zarar gelmez. Hayırlı olsun.

Bende yukardaki PSU'yu aldım zamanın da ve uzun süredir kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim. Ben alırken de bazı arkadaşlar alma demişlerdi ama bütçeme en uygun bu vardı. Daha bilindik markaları tercih edebilirsin ama paran varsa tabi ki.
Hocam %100 katılıyorum bütçene göre seçmelisin. Zaten ben bütçesi yetmediği halde üstüne şunu koy bunu alırsın diyenleri desteklemiyorum. Ancak adam 330 TL ye rampage almış. Yani koyduğum linklerde sadece 10 TL fazlasına Xigmatek 500 watt psu var, sadece 20 TL fazlasına Zalman 500 watt var. Yani bu kadar kaliteli marka var iken ve bakın sadece 10 TL fark var iken rampage markası yanlış bir seçim bence.

Bende Rampage'nin 600W 80 Plus serisini almıştım. PSU iyi yalnız on off tuşunun yayı bozuldu sanırım on kısmında yani 1'de takılı kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı