Rampage PSU değiştirilmeli mi?

Meğerse sistem = PSU imiş. Rampage'in ise C4'ten farkı yokmuş. Elde patlar falan diyen bayağı kişi vardı yani

"Sistem = PSU" diyen arkadaşların yarısı sırf hazır sistem biraz daha ucuza geliyor diye kalitesiz PSU'ların olduğu hazır sistemleri öneriyorlar. İçlerindeki PSU'dan haberleri bile yok.

Bakmayın bu saçma sapan yazılanlara. PSU'nun çalışma prensibinden bile bihaber hepsi. Sonra son kullanıcı bu yalan bilgiler yüzünden korkuyor.

korkudan oyun açamıyorum.

Sonra da bu oluyor işte evet. Açın oynayın ne istiyorsanız, ilerde bütçenizi oluşturunca kaliteli bir modele geçiş yaparsınız.

Bu olay daha dün oldu. Bakın sistemin içerisindeki güç kaynağının modelini dahi belirtmediler videoda veya makalede. Kimse de bundan sonra "PSU en önemli bileşendir." geyiği falan yapmasın.

Anladım hocam çok teşekkür ediyorum ilginiz için bir de sorum olacaktı çoğunluk AAA oyun oynuyorum bunları günde ortalama 3 saat oynarsam sorun çıkar mı?

Sorun çıkartmaz. Ben 7/24 çalışır vaziyette kullanmıştım. Hem oyun bilgisayarı hem de dosya sunucusu olarak kullanıyorum. Kondanstöre çok yük bildirilmediği sürece sorun olmaz. Sistem özelliklerinize baktığımda da çok fazla güç tükettiğini sanmıyorum. Sizi bir süre daha rahat götürür. Elektrik kesintileri ya da voltaj dengesizliği yoksa sorun yaşamadan kullanırsınız.

"Sistem = PSU" diyen arkadaşların yarısı sırf hazır sistem biraz daha ucuza geliyor diye kalitesiz PSU'ların olduğu hazır sistemleri öneriyorlar. İçlerindeki PSU'dan haberleri bile yok.

Bakmayın bu saçma sapan yazılanlara. PSU'nun çalışma prensibinden bile bihaber hepsi. Sonra son kullanıcı bu yalan bilgiler yüzünden korkuyor.

Sonra da bu oluyor işte evet. Açın oynayın ne istiyorsanız, ileride bütçenizi oluşturunca kaliteli bir modele geçiş yaparsınız.

Bu olay daha dün oldu. Bakın sistemin içerisindeki güç kaynağının modelini dahi belirtmediler videoda veya makalede. Kimse de bundan sonra "PSU en önemli bileşendir." geyiği falan yapmasın.

Hocam helal olsun gerçektende bu kadar iyi anlatılmazdı.

Geri
Yukarı