Rampage PSU Kaliteli mi?

Ucuz yollu zaman ayarlı C4, kullanan kişiler içerisinden patlamayı belirten bip bip sesinin geldiğini söylüyor :D.

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.jpg
    Screenshot_9.jpg
    6,3 KB · Görüntüleme: 58
Hocam kasa da bende Frisby kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim gayet başarılı.
Ne açıdan başarılı mesela? Neyle karşılaştırarak söylediniz bunu? Arkadaşın kullandığı Frisby modeli tam bir çöp. Ön panel tamamen plastik, nasıl hava alsın o kasa?

Sadece merak ettim neden dandik kasa ve PSU kullanıyor diye, ondan sormuştum. Konu dışına çıkmayalım.

Merhaba, merakımdan soruyorum, siz neden Gametech ve Frisby kullanıyorsunuz?

Açıklayayım hocam, kalitesiz olduğunu biliyorum fakat yorumlara dayanarak aldım. Sessiz çalışıyor, Slim flat kabloları var, 140 mm fan var falan hoşuma gitti. 3 kez elektrik kesildi şu ana kadar, yarı yolda bırakmadı kerata. Elimde bütçe olursa değiştiririm, şu anlık kesinlikle memnunum :)
Kasa konusuna gelirsem, hediye bir kasa zaten. Çok dert etmiyorum. Hediye olmasaydı mesh panel alırdım.

Açıklayayım hocam, kalitesiz olduğunu biliyorum fakat yorumlara dayanarak aldım. Sessiz çalışıyor, Slim flat kabloları var, 140 mm fan var falan hoşuma gitti. 3 kez elektrik kesildi şu ana kadar, yarı yolda bırakmadı kerata. Elimde bütçe olursa değiştiririm, şu anlık kesinlikle memnunum :)
Kasa konusuna gelirsem, hediye bir kasa zaten. Çok dert etmiyorum. Hediye olmasaydı mesh panel alırdım.
Teşekkür ederim :)

Ne açıdan başarılı mesela? Neyle karşılaştırarak söylediniz bunu? Arkadaşın kullandığı Frisby modeli tam bir çöp. Ön panel tamamen plastik, nasıl hava alsın o kasa?

Sadece merak ettim neden dandik kasa ve PSU kullanıyor diye, ondan sormuştum. Konu dışına çıkmayalım.
Ben FC-9285g modelini kullanıyorum içindeki fanları söktüm farklı fanlar taktım belki onla bir etkisi vardır fakat hava akışı gayet iyi beğeniyorum fazla ısınma olmuyor yük altında.

Açıklamayı ve bütün yorumları okuyun. Okuduktan sonra bu tür markalara bir daha bulaşmayacağınıza %100 eminim. 🤣

Geri
Yukarı