Rampage PSU ve kasa nasıldır?

Rampage bu forumlarda önerilmez.
Önerilen forumları bile önermiyoruz, o derece yani.
4 yıldır bu forumdayım, öyle bir şey yok. Direk marka kötülemeye girmeyin lütfen.

Arkadaşlar kasayı değiştirmek istiyorum. 650W 80+ Bronze sertifikalı Rampage'nin PSU'sunun dahil olduğu bir kasa alıyorum. Fakat daha önce Rampage PSU'ları hakkında bir tecrübem yok. Sizce alınır mı sıkıntı çıkarır mı? Uzun kullanım için alacağım 5-10 yıl idare eder mi? Link aşağıda. 950-1000 TL arasında 650W 80+ Bronze veya daha üstü kasa önerilerinizi de benimle paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rampage öneririm, ama PSU'sunu önermem. Kasa olarak da o fiyata daha iyi markaların ürünleri var.

Markalı diye önermişsiniz de, kötü.

PSU: Elite v3. sertifikası falan bulunmuyor.

Kasada 1 adet fan var, üst panelde radyatör desteği yok, PSU cover kısmı yok.

Üstelik aynısı Vatan'da 650 TL civarı. 1000 liraya bu kasa asla alınmaz.

Bir yanda Cooler Master bir yanda Rampage var şimdi daha ucuza bulunabilir ben ilk karşıma geleni attım.

Bir yanda Cooler Master bir yanda Rampage var şimdi daha ucuza bulunabilir ben ilk karşıma geleni attım.
İlk karşınıza geleni atmak yerine araştırarak öneri yapın. Attığınız kasa marka dışında çöp. Ayrıca dediğim gibi 650 liralık kasa. 1000 TL ne?

Marka fanboyluğu yerine model araştıralım.

Rampage bunları Çernobil diye bir alanda üretiyor uzak dur. Patlarsın.

Arkadaşlar şu ikisi arasında kaldım bir el atın :

Arkadaşlar şu ikisi arasında kaldım bir el atın :
Corsair SPEC-DELTA varken bu ikisinede gerek yok bana sorarsanız.

Güç kablosu takılınca bomb has been planted sesi gelir o PSU'dan.

Hocam katılmıyorum, çok ön yargılı davranıyorsunuz. Rampage'i gömmeyin bence, bende Rampage Spectra var. 600W 80+ Bronze, RTX 2060 ve AMD Ryzen 5 2600'de kullanıyorum. Boşta 53 derece, oyunda ise 60'ı geçmez.

Geri
Yukarı