Rampage R36 Drop vs Drop Plus

Müzik dinledim bu kulaklıkla ve gerçekten çok beyendim standart eqo. Ayarı ile bile çok iyiydi oyuna birazdan gireceğim ama 7.1 testi yaptım dediğim gibi mikrofon kalitesi gerçekten çok güzel tavsiye edebilirim.

Tamam dostum son olarak oyundaki ses kasma olaylarınıda denediğin zaman yazarsan sevinirim.

Tamam dostum son olarak oyundaki ses kasma olaylarınıda denediğin zaman yazarsan sevinirim.

Valorant'da denedim çok iyi ses kasılıyor cidden haven da b tutarken a shot geçen birisini çok rahat duyuyorum 7.1 açıkken alışım olmadığım için biraz zorlandım 7.1'de ama sonra 7.1 kapattım stereo geçtim bana göre stereo daha rahat kişiden kişiye değişir tabii bu ama ikisi de çok iyi çalışıyor.

Kulaklık elime ulaştı uzun kullanım testini bu gece yapacağım tekrar aktarırım. İlk izlenim olarak kulaklık gerçekten rahat gerek pedleri gerek kulakta duruşu. Kulaklığın pedleri kulağınızı tam olarak içine alıyor. Ses yalıtım yüzde 65 70 diyebilirim. Ses seviyesi çok yüksek. Mikrofon kalitesi de güzel şu anki denemem de kulaklık Full ses Spotify Full ses te iken miktofana sadece baslı bölümlerin titreşimi gidiyordu ama ses çıktığını duymadım. Kulaklığın ses alanı çok geniş discordan konuşurken giriş sesini yüzde 70'e çekmenizi öneririm bu Discord kaynaklı da olabilir. Direk fulluyor orayı. Kualklık beklediğimden daha hafif. Sıcak havalarda pedleri terleme yapabilir her ne kadar önceki kulaklıklar da ben böyle bir sorun yaşamamış olsam da. Ama kişiden kişiye değişebilir tabii. Kulaklığın sanal 7.1i arka çarpraz sesleri tam olarak veremese de sonuçta sanal bir ses ve işini layıkı ile yapıyor. Ses kasma konusun da sıkıntı yaşamazsın. Kulaklığın sesi çok yüksek onu kulaklık üstün de ki ses tekerleğinden ayarlayın (kulaklıktaki ses tekerleği winows sesi değil kulaklığın kendi sürücü ses seviyesi yani winowsu kısıp kulaklıktan açabilirsiniz ya da tam tersi).Benim kafama tam oturdu ve çok rahat geldi biraz baskı var evet ama o da zamanla açılır diye düşünüyorum. Uzun kullanımda bana sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Bana göre bu fiyata alabileceğin en iyi kulaklıklardan birisi.
(Uzun kullanım testini buraya tekrar yazarım)

Edit: Her yerden Full ses müsic açıp dcden mikrofona yankı yapıyor mu diye denedim hiçbir şekilde gitmediğini söyledi arkadaşım hatta ben şarkıyı başlattıktan 10sny sonra başlatınca söyle dedi onun haricinde kulaklığın bassları cidden güzelmiş eqo ayarı ile daha üst seviyelere çıkartılabilir ama standart şekilde bile çok iyi gerçekten.

İncelemen için teşekkür ederim güzelce yazmışsın her detayı. Bende bugün sipariş verdim biraz şüphelerim vardı onları giderdim biri hariç :). Hocam mümkünse kulaklık pedlerinin içten içe kaç cm olduğunu ölçebilir misin aynı alttaki resim gibi? Benim kulağım büyük o yüzden merak ediyorum da.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı (1).PNG
    Ekran Alıntısı (1).PNG
    397,8 KB · Görüntüleme: 130
Valorant'da denedim çok iyi ses kasılıyor cidden haven da b tutarken a shot geçen birisini çok rahat duyuyorum 7.1 açıkken alışım olmadığım için biraz zorlandım 7.1'de ama sonra 7.1 kapattım stereo geçtim bana göre stereo daha rahat kişiden kişiye değişir tabii bu ama ikisi de çok iyi çalışıyor.

şuandaki düşünceler neler hala aldığın için memnun musun?

Şu andaki düşünceler neler hala aldığın için memnun musun?

Şu an gayet memnunum güzel kulaklık cidden.
İncelemen için teşekkür ederim güzelce yazmışsın her detayı. Bende bugün sipariş verdim biraz şüphelerim vardı onları giderdim biri hariç :). Hocam mümkünse kulaklık pedlerinin içten içe kaç cm olduğunu ölçebilir misin aynı alttaki resim gibi? Benim kulağım büyük o yüzden merak ediyorum da.

5.5 cm benim kulağımın bir tek kulak memesi kısmı ped de kalıyor ama ped aşırı yumuşak ve proteinli olduğu için şu an bir ağrıma sıkıntısı yaşamadım.
O zaman siparişi verelim dostum bilgilendirme için teşekkürler.

Rica ederim ne demek :)

Şu an gayet memnunum güzel kulaklık cidden.

5.5 cm benim kulağımın bir tek kulak memesi kısmı ped de kalıyor ama ped aşırı yumuşak ve proteinli olduğu için şu an bir ağrıma sıkıntısı yaşamadım.

Rica ederim ne demek :)

Çok teşekkür ederim hocam. Benim kulağıma da küçük gelecek büyük ihtimal inşallah hafızalı pedleri iyidir :).

Arkadaşlar bilgisayarımda Type-C yok. İçinden çıkan kablo sadece Type-C mi yoksa kulaklığa takılan Type-C kasaya takılan USB mi?

İçinden 3 kablo çıkıyor. Birisi 7.1 kullanmak için bir ucu USB bir ucu Type-C USB kasaya takılıyor daha sonra iki tarafı 3.5mm jak olan bir kablo yanında da 3.5 mm olan jakı hem Mic hem hoparlör olarak ayıran bir aparat çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı