Rampage RGW9 Comfort alınır mı?

En iyilerinden bir diğeri de CH321? Comfort'u değil benim dediğimi alın. Rampage'nin ne olacağı belli olmaz.

Evet Rampage'in ne yapacağı belli olmaz ama CH321 ile comfort arasında yaklaşık 100TL var 50TL değil.
Dostum bütçeni artırabilirsen CH321 al ama artıramazsan comfort iyi bir modeldir.
Bu model de iyi değil, geçenlerde forumda dolaşırken yanlış hatırlamıyorsam kulaklığın kafa yastığının olduğu kısım kırıldı diye bir konu vardı ya da bir arkadaş başka bir konuya almaması için yazmıştı.

İkide olabilir o adamın kulaklığı nasıl kullandığına bağlı üstüne oturuyorsa tabii kırılır :)

Bu bütçede tavsiyelerim bunlardır:
İkide olabilir o adamın kulaklığı nasıl kullandığına bağlı üstüne oturuyorsa tabii kırılır :)
Hafif bir darbeden kaynaklı :)

Bu bütçede tavsiyelerim bunlardır:

Evet Gamenote'nin bu modelide alınabilir güzeldir.

Bu modeli her yerde öneriyorlar ama benim bu kulaklık hakkında bir fikrim yok hiç araştırmadımda ama bir ara bakacağım.
Benim önerilerim şunlardır.
Bu model indirim ile 380 oluyor bir de hepsi buradada 300 TL üzeri alışverişde 40TL indirim var bir göz atın derim.

Diğer önerim ise şu:

Son düzenleme:
Bahsettiğiniz kulaklığı kullanıyorum. Ama tavsiye etmem biraz argo olacak ama beş para etmez bu kulaklık. Kardeşimin seneler önce 25 liraya aldığı ve markası ne olduğu belli olmayan kulaklık daha iyi bass veriyor nasıl olur aklım almıyor. Keşke alternatif modellere yönelseydim diyorum.

Ekleme: Markanın diğer modellerini ve başka ürünlerinin kalitesini bilmiyorum yukarıdaki yorumum RGW9 için geçerli.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı