Rampage RGW9 Comfort 7.1 alınır mı?

Bütçe
300
Dostum kulaklıktan fazla anlamıyorum fakat Rampage'den uzak durmanı tavsiye ederim. Forumda herkes bunu söylerdi kulak asmadım Rampage marka klavye aldım 280 lira civarı ve geldi görüşünüş şekil o biçim tabii neyse 1 tuşu basmamaya başladı gönderdim yenisi ile değiştirdiler bu sefer de D basmıyordu kaldırdım boş boş kenarda duruyor şimdi.
hocam ben 50 liralik rampage klavyeyi 4 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok tabi modelden modele değişir ve en önemlisi kullanmaya göre değişir
Alınabilir, Rampage'in nadir iyi modellerinden. Ancak 300 TL'ye çıkabilirseniz CH321 gibi daha iyi modeller var.

Almayın, berbat bir kulaklık. @Gojira
ch321' e de bakmıştım , güzel bir kulaklık.
ya sizce kafa bantlı kulaklık mı ayarlanabilir mi ? ben hep ayarlanabilir kullandığım için ve birkaç arkadaşa sordugumdan dolayi ayarlanabilire daha yakınım ama kafa bantlı kulaklık sadece1 kere kullandım ne fark oldugunu anlayamadım... bir de 7.1 sizce olmalı mı bazıları olmalı diyor bazıları olmamalı diyor

hocam ben 50 liralik rampage klavyeyi 4 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok tabi modelden modele değişir ve en önemlisi kullanmaya göre değişir

ch321' e de bakmıştım , güzel bir kulaklık.
ya sizce kafa bantlı kulaklık mı ayarlanabilir mi ? ben hep ayarlanabilir kullandığım için ve birkaç arkadaşa sordugumdan dolayi ayarlanabilire daha yakınım ama kafa bantlı kulaklık sadece1 kere kullandım ne fark oldugunu anlayamadım... bir de 7.1 sizce olmalı mı bazıları olmalı diyor bazıları olmamalı diyor
Hocam bu bütçede 7.1 zaten hiçbir işe yaramayacak. Windows sonic ile aynı şeyi yapıyor o yüzden olmalı olmamalı sorusu var. O yüzden fark etmez demek daha mantıklı. Kafa bantlıyla ayarlanabiliri kıyaslamak pek doğru olmaz. Şayet kafa bandı kaliteli yapılmış ise tüm ayarlanabilirlerden daha rahat olacaktır. Ancak o rahatlıkta olan tek kafa bandı şimdiye dek siberia 200 de vardı. Diğer modellerin hiçbiri okadar rahat gelmedi bana. Şimdilik ayarlanabilir kullanıyorum. Elimde corsair void pro var ve Mpow air pro yolda. Ayarlanabilirden devam edeceğim gibi.

Siz onlara bakmayın hocam. Bu model Rampage'in kaliteli 4 kulaklığından biridir. Drop Plus'tan sonra bu bütçe için en alınabilir kulaklığıdır. Yerine SGH30 tercih etmenizi tavsiye ederim. Ancak bu model de iyidir.

Rampage 650TL civarı önerebileceğiniz mümkünse basslı kulaklık var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı