Rampage RGW9 Comfort vs X-Nova 7.1

Efe684

Hectopat
Rampage rgw9 comfort siyah USB 7.1
Rampage X-nova 7.1 RGB.

Bu 2 kulaklıktan hangisini alsam? Comfortun mikrofonu çok hoşuma gitmedi.

Aralarında çok fark bulamadım. Aklım comfortta fakat kararsız kaldım.
Rampage'nin tüm kulaklıklarını eledim. Bu 2'si kaldı. Diğerleri kafa yapım için küçük.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kraken X Lite çöp bir kulaklık. 100 lira olsa belki alınabilir, o kadar kötü.

Rampage rgw9 comfort siyah USB 7.1
Rampage X-nova 7.1 RGB.

Bu 2 kulaklıktan hangisini alsam? Comfortun mikrofonu çok hoşuma gitmedi.

Aralarında çok fark bulamadım. Aklım comfortta fakat kararsız kaldım.
Rampage'nin tüm kulaklıklarını eledim. Bu 2'si kaldı. Diğerleri kafa yapım için küçük.
Comfortu kullanıyorum mikrofonu sesi net çıkartıyor ama biraz ağır olduğu için başta kafa ağrıtıyordu alışınca geçti bu fiyata farklı alternatifler de vardır rampage harici ama.

RGW9 daha iyi. Düşük bütçede alınabilecek tek Rampage kulaklık. Forumda incelemesi de mevcut.

Ama size önerim H2002D olur.
mikrofon testine baktım çok kötüydü

Hiçbiri alınmaz.
bu fiyatta bir kulaklık yok

Comfortu kullanıyorum mikrofonu sesi net çıkartıyor ama biraz ağır olduğu için başta kafa ağrıtıyordu alışınca geçti bu fiyata farklı alternatifler de vardır Rampage harici ama.

Usta bende rmk18 var kulağa sığmıyor yarısı dışarıda oynuyorum 1yıldan beri

Comfortu kullanıyorum mikrofonu sesi net çıkartıyor ama biraz ağır olduğu için başta kafa ağrıtıyordu alışınca geçti bu fiyata farklı alternatifler de vardır Rampage harici ama.

Usta sıkıntı yok ağırlık konusunda benim kulağı kapsasın aldığım paraya değsin bir sürü bu civarda Rampage kulaklık var hangisini alsam diye bakıyorum kaç gündür fakat bulamadım hepsi birbirine benzer adamakıllı inceleme yapanda yok YouTube'da sizin yorumlarınızı alayım diye burada konu açtım.

Varsa 900TL civarında USB kulaklık atın hocam aradım bulamadım kaç gündür araştırıyorum

Son düzenleme:
Usta sıkıntı yok ağırlık konusunda benim kulağı kapsasın aldığım paraya değsin bir sürü bu civarda Rampage kulaklık var hangisini alsam diye bakıyorum kaç gündür fakat bulamadım hepsi birbirine benzer adamakıllı inceleme yapanda yok YouTube'da sizin yorumlarınızı alayım diye burada konu açtım.

Varsa 900TL civarında USB kulaklık atın hocam aradım bulamadım kaç gündür araştırıyorum
Valla alternatif var dedim ama marka model veremem var deme sebebim ben de böyle konu açmıştım alacakken herkes rampage alınmaz diyordu ben yaklaşıkl 2 yıldır kullanıyorum pedleri soyuldu onun harici bi sorun yok şuanlık mikrofonu da benim için yeterli.

Geri
Yukarı