Rampage RM-607 heady alınır mı?

uzun süredir ekipman olarak sadece Rampage kullanıyorum, gayet memnunum ayrıca hiçbir ekipmanın herhangi bir türden sıkıntısını da görmedim. Rampage ile ilgili "alınır mı" türünden her konunun altına neden direkt "alınmaz." yazıldığını da anlamış değilim.
ekipmanlarım:
mousepad: Rampage Combat Zone xl
mouse: Rampage RM 607 Heady
kulaklık: Rampage Styles
kulaklık tutucu: Rampage RM-H 19
klavye: Rampage KB-R12 TURRET

Aynen bende de Hydra R6 Full color var hiçbir sıkıntısını görmedim.
uzun süredir ekipman olarak sadece Rampage kullanıyorum, gayet memnunum ayrıca hiçbir ekipmanın herhangi bir türden sıkıntısını da görmedim. Rampage ile ilgili "alınır mı" türünden her konunun altına neden direkt "alınmaz." yazıldığını da anlamış değilim.
ekipmanlarım:
Uzun ömürlü değiller, kalitesizler, Çin'den getirilip marka basılıyor bazılarına.

ekipmanlarım:
Hocam ben rampage'in bir faresini ve laptop soğutucusunu kullanıyorum. Farenin scroll tuşu geldiğinde ötmeye başladı zaten. 4 ay sonra dışı soyulmaya başladı. Laptop soğutucusunun tutma yeri eğildi. O yüzden rampage önermiyorum. Onun yerine arkadaş Katar Pro alabilir bence.

Arkadaşlar Rampage rm 607 heady tasarımı hoşuma gitti 4800 DPI 3 milyon tıklama ömrü var sizce alınır mı?

Bir süredir kendisini kullanıyorum arkadaşın makro uygulaması var makro ayarlayabilir RGB değiştirebilir tuşların işlevlerini değiştirebilirsiniz DPI ayarıda varmin 200 Max 7200 DPI olarak kullanabilirsiniz mouse pad yoksa masada tekleyerek gidebilir.

Bir süredir kendisini kullanıyorum arkadaşın makro uygulaması var makro ayarlayabilir RGB değiştirebilir tuşların işlevlerini değiştirebilirsiniz DPI ayarıda varmin 200 Max 7200 DPI olarak kullanabilirsiniz mouse pad yoksa masada tekleyerek gidebilir.
Neden hortlattın?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı