Rampage RM-K19 Raging Plus alınır mı?

Acaba kullanan arkadaş rampage kullandımı hiç merak ediyorum ben aldım 850 tlye gayet memnunum driver gelince bi sıkıntısını görmedim kulaklığın 8 ay oldu çok ideal bi kulaklık niye herkez gömmüş

Acaba kullanan arkadaş Rampage kullandımı hiç merak ediyorum ben aldım 850 TL'ye gayet memnunum driver gelince bir sıkıntısını görmedim kulaklığın 8 ay oldu çok ideal bir kulaklık niye herkes gömmüş.

Sizde sıkıntı olmayabilir ama farklı kişilerde oluyor işte. Benim de bir Rampage kulaklık sürecim vardı. Kulaklık da kötü değildi o dönemin pahalı kulaklıklarındandı. İlk başta kablosu açılmaya başladı. Kablo açıldığı için temassızlık sorunları başladı. Sonra sağ taraf komple gitti. Ne ses ne de ışık çalışıyordu. Şu anda onu tamir ettim hoparlör niyetine kullanıyorum.

Benim kulaklık plastik kablo değil IP kablo 8 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yok ama yukarıdaki arkadaş Rampage kötüdür diyor ama örnek Apple mesela Apple bazı saat modellerinde kronik sorun var telefonla eşleşmiyor veya kişi listesini yüklemiyor uygulamalar açılmıyor çok yakınımdan biliyorum o zaman Apple kötümü demeliyiz yoksa arada olur böyle sorunlar mı demeliyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı